Nedeľa, 17. októbra, 2021Meniny má Hedviga

Barcelona mala záujem o Škrtela. Bavili sa o reálnych číslach

Martin Škrtel (vpravo) si aktuálne oblieka dres Fenerbahce. (Autor: TASR/AP)
SITA|7. jan 2019 o 14:23

Škrtel podľa Csontóa nebol tejto možnosti naklonený.

BRATISLAVA. Kariéra slovenského futbalového obrancu Martina Škrtela bola koncom kalendárneho roka 2018 spájaná s možným prestupom k španielskemu gigantovi FC Barcelona.

Informáciu o reálnom záujme o služby 34-ročného rodáka z Handlovej potvrdil pre web šport.sk hráčov agent Karol Csontó. "S Barcelončanmi sme sa už bavili o reálnych číslach," povedal futbalový agent zo Stars and Friends.

"Martin bol jedným zo štyroch stopérov, ktorých si španielsky veľkoklub vyhliadol. Pravda, on sám mal inú predstavu o ďalšom pokračovaní kariéry a tejto možnosti nebol príliš naklonený," doplnil Karol Csontó.

Škrtel je aktuálne kmeňovým hráčom tureckého Fenerbahce Istanbul. Samotný Csontó však nevylúčil, že skúsený slovenský reprezentant opustí svojho terajšieho zamestnávateľa už počas zimy.

"Pokiaľ nájdeme správny klub, pôjde preč. Vedenie Fenerbahce mu ponúklo novú zmluvu, ale zatiaľ sme sa v tejto súvislosti nerozhodli a nevidím reálne ani jeho možný návrat do Anglicka,” objasnil slovenský futbalový agent.

Karol Csontó sa zároveň vyjadril aj k nejasnej budúcnosti Juraja Kucku, ktorý môže v januári opustiť iný turecký klub - Trabzonspor.

Pokiaľ nájdeme správny klub, pôjde preč.


Karol Csontó, hráčsky agent o budúcnosti Martina Škrtela

"Jurajovu budúcnosť riešime, ale problém je, že Trabzonspor ho nechce pustiť,” vysvetľuje 44-ročný Csontó.

K prestupu majú podľa neho nahnuté aj Peter Pekarík z Herthy Berlín a László Bénes z Borussie Mönchengladbach.

"Petra momentálne neriešim v takej veľkej miere, ale o Lászlóovi veľa hovoríme. Platí uňho to isté čo u Juraja Kucku. Ak mu nájdeme klub, pôjde preč,” uviedol Csontó pre šport.sk.

Súvisiace články