Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Plzeň stratila dvojgólové vedenie a prišla o prvé miesto v tabuľke

Plzni nepomohli k víťazstvu ani dva góly Andreasa Ivanschitza. (Autor: Facebook - FC Viktoria Plzeň)
TASR|Publikované 6. máj 2017 o 16:20

Futbalisti Viktorie napokon iba remizovali na ihrisku Jablonca 2:2. Z čela tabuľky ich zosadila pražská Slavia.

PRAHA. Futbalisti Viktorie Plzeň iba remizovali v sobotňajšom zápase dvadsiateho siedmeho kola českej ligy na pôde Jablonca 2:2.

Po prvom polčase pritom viedli po góloch Andreasa Ivanschitza. Bod domácim zabezpečili dva presné zásahy striedajúceho Michala Doležala.

Tri kolá pred koncom ročníka sa do dvojbodového trháku pred Plzeň dostali hráči pražskej Slavie, ktorí vo večernom súboji zvíťazili nad Bohemiansom 3:1.

Slavia naposledy získala majstrovský titul v sezóne 2008/2009.

59. a 63. Doležal - 11. a 37. Ivanschitz
/Jakub Považanec (Jablonec) hral od 84. minúty - Matúš Kozáčik odchytal celý zápas, Patrik Hrošovský (obaja Plzeň) odohral celý zápas/

Michal Doležal vyrovnáva na 2:2.