Česká extraliga - Prehra Prešova v Lovosiciach

SITA|30. nov 2007 o 21:40

Hádzaná - česká extraliga mužov - 15. kolo:

HK A.S.A. Město Lovosice - Tatran Prešov 29:26 (15:14)

Najviac gólov: D. Kylíšek 7, Motl 7/3, Vaněk 5 - S. Mažár 7, Kozlov 6/1, Fuňak 4, Radčenko 4/4

Pok. hody: 4/3 - 8/5, vylúčení: 11 - 11, ČK: Vrabec (Lovosice), Marušák, M. Urban, M. Meluš (všetci Prešov), rozhodovali: Hájek a Macho (obaja ČR), 800 divákov

Vo vyrovnanom stretnutí začali lepšie domáci, ktorí si udržiavali dvojgólový náskok. V 24. min sa slovenský majster po prvý raz ujal vedenia 10:9, ale tri minúty pred odchodom do kabín na polčasovú prestávku bol stav 12:10 pre Lovosice. Dramatický a miestami i nervózny súboj pokračoval aj po zmene strán, v 46. min bol nerozhodný stav 21:21. Český tím následne išiel do trojgólového trháku (v 50. min 24:21), päť minút pred koncom sa však opäť začínalo od začiatku (24:24). Lovosice potom ešte raz "ušli" (v 57. min 26:24) a na to už hostia z Prešova nedokázali odpovedať.

Domov»Hokej»Česko»Česká hokejová extraliga»Česká extraliga - Prehra Prešova v Lovosiciach