Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

Búrlivé udalosti v Šali, Molnára a ďalších nepustili na konferenciu

Tréner Ladislav Molnár (vľavo) sa nedostal na volebnú konferenciu šalianskeho klubu. (Autor: nitra.sme.sk)
SITA|Publikované 18. apr 2015 o 10:03

Nikto nám nič nevysvetlil, ešte nikdy som nezažil niečo také, uviedol tréner futbalistov Šale Ladislav Molnár.

ŠAĽA. Vo futbalovom klube Slovan Duslo Šaľa to už dlhšie vrie v súvislosti s obsadením funkcionárskych postov. Vo štvrtok sa uskutočnila konferencia, na ktorej si členovia klubu volili nového prezidenta. Stal sa ním Miroslav Wöllner, ktorý v tejto funkcii pôsobil aj doteraz.

Podľa informácií na sport.aktuality.sk sa do Bábkového divadla v Šali, kde sa uskutočnila konferencia, dostali len členovia klubu pozvaní práve Wöllnerom.

Ďalších nepustili pracovníci bezpečnostnej služby. Zo 72 členov mohlo hlasovať len 35 a z nich 29 vyjadrilo podporu Wöllnerovi.

"Nikto nám nič nevysvetlil. Vo futbale som ešte nikdy nezažil niečo také. Ani už nemám čo viac povedať, pretože som nebol prítomný na konferencii," vyjadril sa pre sport.sk tréner mužstva Ladislav Molnár, ktorého tiež nevpustili na konferenciu.

Jeho zverencov v sobotu čaká v II. lige domáci duel 3. kola nadstavbovej časti o postup do Fortuna ligy proti FK Poprad. "Ja a moji hráči si plníme svoje povinnosti tak, ako máme. Atmosféra v klube však zodpovedá tomu, čo sa tu deje. Výsledky takisto. To všetko je odraz situácie, v ktorej sa v Šali nachádzame," dodal Molnár.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články