Arsenal porazil West Ham a postúpil do semifinále.
Arsenal porazil West Ham a postúpil do semifinále. (Autor: SITA/AP)
Sportnet|19. dec 2017 o 23:50

Pozrite si súhrn štvrťfinálových zápasov Anglického ligového pohára 2017/2018.

LONDÝN. Futbalisti Arsenalu Londýn postúpili do semifinále Anglického ligového pohára. V utorkovom zápase štvrťfinále zdolali v mestskom derby hráčov West Hamu 1:0. Rozhodujúci gól strelil v závere prvého polčasu Danny Welbeck.

V druhom štvrťfinálovom zápase porazil Manchester City Leicester na jeho štadióne po penaltách. Hostia vyhrávali 1:0, no Leicester dokázal vyrovnať penaltou Vardyho v 96. minúte zápasu.

V predĺžení gól nepadol, tak museli rozhodnúť penalty. Tie kľúčové nedali Riyad Mahrez a práve Jamie Vardy.

Anglický ligový pohár - štvrťfinále:

Arsenal Londýn - West Ham United 1:0
Gól:
42. Welbeck

Leicester City - Manchester City 1:2 po penaltách
Góly: 90. Vardy (11 m) - 26. Silva

Domov»Futbal»Anglicko»Anglický ligový pohár»Favoriti v pohári postúpili. Arsenal porazil West Ham, Manchester City potreboval penalty