Lantoši strelil dva góly pri víťazstve Providence, Cehlárik dvakrát asistoval

Peter Cehlárik.
Peter Cehlárik. (Autor: DANIEL STEHLÍK/CVAK.SK)
Sportnet|16. nov 2019 o 07:23

Dve asistencie zaznamenal aj Jaroš.

NEW YORK. Víťazstvo hokejistov Providence Bruins v domácom zápase AHL nad Hartfordom 4:3 po samostatných nájazdoch malo výrazný slovenský podpis.

Dvoma asistenciami sa predviedol Peter Cehlárik, Róbert Lantoši strelil gól a premenil rozhodujúci nájazd. Cehlárik má v tejto sezóne farmárskej súťaže na konte 12 bodov (6+6), Lantoši 8 (4+4)

V drese Belleville dvakrát prihral na gól obranca Christián Jaroš, jeho Senators zdolali Bridgeport 4:3 po predĺžení. V kanadskom bodovaní nazbieral zatiaľ šesť bodov za gól a päť asistencií.

AHL 2019/2020 - základná časť - 16. november:

Providence - Hartford 4:3 po sam. nájazdoch (1:1, 1:0, 1:2 - 0:0, 1:0)

/Peter Cehlárik - 2 asistencie, 5 striel, neúspešný nájazd, Róbert Lantoši (obaja Providence) 1 gól, 7 striel, 2 trestné minúty, 1 plusový bod, premenený nájazd. 1. hviezda - Adam Húska (Hartford) nechytal./

Rochester - Cleveland 3:2 po predĺžení (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)

/Marko Daňo (Cleveland) - 1 asistencia, 2 trestné minúty, 1 plusový bod./

Binghamton - Lehigh Valley 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

/Marián Studenič (Binghamton) - 1 asistencia, 1 strela, 2 plusové body./

Belleville - Bridgeport 4:3 po predĺžení (2:1, 0:1, 1:1 - 1:0)

/Christián Jaroš (Belleville) - 2 asistencie, 2 trestné minúty, 2 plusové body./

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Lantoši strelil dva góly pri víťazstve Providence, Cehlárik dvakrát asistoval