Slovinsko: Najnovšie správy z EURO 2024

Christian Eriksen (vľavo) oslavuje gól.
Ivan Mriškane 23:15
Rozprávkový comeback okorenil gólom. Zdravie je najviac, vyhlásil Eriksen (sumár dňa)Dáni remizovali so Slovinskom 1:1.
Christian Eriksen v zápase Dánsko - Slovinsko na EURO 2024.
ne 20:40
Päť minút som bol mŕtvy, spomína Eriksen. Návrat na EURO ozdobil gólomDánsky futbalista na EURO 2020 skolaboval.
ne 20:40
Christian Eriksen v zápase Slovinsko - Dánsko na EURO 2024
ne 19:511
Eriksenov gólový návrat nemal víťazný koniec, Slovinci uhrali s Dánmi remízuFutbalisti Slovinska a Dánska dnes remizovali v zápase skupiny C na EURO 2024, pozrite si priebeh a konečný výsledok.
ne 19:511
Slovinsko - Dánsko: ONLINE prenos zo zápasu na EURO 2024 (ME vo futbale) v Nemecku.online
ne 15:00
EURO 2024: Dánsko nevstúpilo do turnaja víťazne, so Slovinskom si podelilo bodySledovali ste s nami ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2024): Slovinsko - Dánsko.
ne 15:00
Christian Eriksen strieľa gól.
ne 00:00
Uvedomujú si, že sú outsideri. Slovinci chcú proti Dánom odplatu z kvalifikácieV kvalifikačnej skupine ťahali Slovinci za kratší koniec.
ne 00:00
Anglický obranca Trent Alexander-Arnold oslavuje gól.
ne 00:00
Do turnaja vstupuje aj favorit z Anglicka. Program a výsledky na dnes (nedeľa, 16. jún)Pozrite si program na dnes na EURO 2024. Aké výsledky prinesie nedeľa, 16. jún?
ne 00:00
Dresy slovenskej futbalovej reprezentácie na EURO 2024.
12.06.20249
V akých bude hrať Slovensko? Dresy krajín na EURO 2024 (ME vo futbale)Aké dresy budú mať Slovensko či Česko na EURO 2024? Ponúkame vám veľký prehľad.
12.06.20249
Adrian Zeljkovič (vpravo).
07.06.20241
S Oblakom v bráne, stredopoliarom Trnavy i Šporarom. Slovinsko predstavilo nomináciu na EURODo kádra sa po dvojročnej prestávke vrátil Josip Iličič.
07.06.20241
Zeki Amdouni a Granit Xhaka oslavujú gól.
04.06.2024
Švajčiarsko rozobralo Estónsko, Rumuni prišli o výhru po nepremenenej penalteSlovinsko dokázalo zdolať v príprave Arménsko.