Streda, 27. októbra, 2021Dnes je Deň černovskej tragédie, Meniny má Sabína

Weiss starší údajne ešte nekončí. Povedie Gruzínsko aj v play off Ligy národov

Tréner Vladimír Weiss starší. (Autor: TASR)
SITA|26. nov 2019 o 13:45

Prezident Gruzínskej futbalovej federácie upozornil na platný kontrakt Slováka.

BRATISLAVA. Podľa prezidenta Gruzínskej futbalovej federácie Levana Kobiašviliho bude slovenský kouč Vladimír Weiss st. na lavičke tamojšieho reprezentačného mužstva aj počas play off Ligy národov, ktoré sa uskutoční na konci marca budúceho roka.

Niekdajší reprezentant zareagoval na fámy médií, ktoré napísali, že 55-ročný Bratislavčan by sa mohol presunúť do ruského PFK Soči alebo kazašského FK Astana.

"Vladimír Weiss je dobrý tréner, preto sa oňho zaujímajú aj ďalšie kluby. Podľa kontraktu zostáva naším trénerom do marcových zápasov národného tímu, viac k tomu nemôžem nič povedať.

Táto téma je pre nás uzavretá. Kouč má zmluvu a pripravujeme sa na marcové stretnutia," povedal Kobiašvili pri mikrofóne ruského Prvého kanála, citoval ho aj web sputnik-georgia.ru.

Gruzínsko má veľkú príležitosť postúpiť na budúcoročné ME. V semifinále play-off Ligy národov však musí zvládnuť prekážku v podobe súperov z Bieloruska a v prípade postupu do finále triumfovať nad lepším z dua Severné Macedónsko - Kosovo.

Weiss pred niekoľkými týždňami vyhlásil, že po skončení angažmánu pri gruzínskom národnom mužstve by sa opäť chcel venovať práci na klubovej úrovni.

Súvisiace články