Neodohral ešte ani celý polčas. Bénesov spoluhráč strelil možno gól roka

Valentino Lazaro (v strede). (Autor: TASR/AP)
Jerguš Radačovský|9. nov 2020 o 18:52

Brankár sa iba prizeral.

BRATISLAVA. Lopta smerovala na dvojicu útočiacich hráčov v šestnástke, ale zdalo sa, že ani jeden z nich si nábeh nenačasoval správne.

Rakúsky futbalista Valentino Lazaro však predviedol nevídaný akrobatický manéver a strelil možno gól sezóny.

Pre 24-ročného hráča to bol prvý presný zásah v drese Borussie Mönchengladbach od príchodu z Interu Miláno.

Zásah z 94. minúty však hosťom na body nestačil. Bayeru Leverkusen podľahli po sedemgólovej prestrelke 3:4.

Lazaro je v nemeckom klube len na hosťovaní. Za Mönchengladbach nastúpil zatiaľ na tri duely, dohromady však odohral len 45 minút.

Proti Leverkusenu bol na trávniku 28 minút, no na jeho zásah sa len tak nezabudne. V drese Borussie nastúpil v 75. minúte Slovák László Bénes.

Lazaro strávil väčšinu doterajšej kariéry v tímoch Red Bull Salzburg a Hertha Berlín. V reprezentácii Rakúska odohral 28 zápasov, v ktorých strelil tri góly.

Domov»Futbal»Nemecko»Bundesliga»Neodohral ešte ani celý polčas. Bénesov spoluhráč strelil možno gól roka