Procházka krásnym gólom z priameho kopu rozhodol o výhre Plzne

Slovák Roman Procházka (vpravo).
Slovák Roman Procházka (vpravo). (Autor: TASR/AP)
TASR|16. dec 2018 o 17:19

Do zápasu zasiahlo päť Slovákov.

PLZEŇ. Úradujúci majster z Plzne vyhral v rámci 19. kola najvyššej českej futbalovej ligy na domácej pôde nad Karvinou 2:1.

Gólovo sa v jeho drese presadil slovenský stredopoliar Roman Procházka, ktorý v prvom polčase peknou strelou z priameho kopu poslal Viktoriu do dvojgólového vedenia.

Jeho presný zásah sa neskôr ukázal ako víťazný.

Plzeň si upevnila druhé miesto v tabuľke a na Slaviu Praha stráca jeden bod, líder má však k dobru pondelňajší zápas v Jablonci.

Česká liga - 19. kolo:

Plzeň - Karviná 2:1 (2:0)

Góly: 7. Kopic, 33. PROCHÁZKA - 68. Ba Loua

/Patrik Hrošovský odohral celý zápas a Roman Procházka (obaja Plzeň) hral do 66. minúty, pričom strelil gól - Marek Janečka a Ján Krivák odohrali celý zápas, Dávid Guba (všetci Karviná) hral do 86. minúty/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Procházka krásnym gólom z priameho kopu rozhodol o výhre Plzne