Jágr strelil prvý gól ako päťdesiatnik. Presadil sa na Slovensku

Sportnet|5. apr 2022 o 22:00

Kladno vyhralo v Liptovskom Mikuláši.

Prípravný zápas - Liptovský Mikuláš

Liptovský Mikuláš - Rytíři Kladno 3:6 (1:3, 2:1, 0:2)

Góly: 2. Salija (Hovorka, Handlovský), 23. Uhrík (Mezovský, Paločko), 37. Haluška (Ďuriš, Uhrík) - 16. Kubík (Plekanec, Beránek), 18. Indrák (Jágr, Wood), 20. Jágr, 40. Indrák (Beran), 45. Hlava (Kubík, Plekanec), 59. Hlava (Kubík, Babka)

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ. Od spoluhráča dostal presnú prihrávku a pred sebou mal odkrytú bránku. Jaromír Jágr nezaváhal a skóroval.

Zaujímavosťou je, že strelil svoj prvý gól po tom, čo oslávil 50. narodeniny. A to práve na Slovensku.

Jeho Rytíři Kladno vyhrali v Liptovskom Mikuláši proti domácemu výberu v prípravnom zápase jasne 6:3.

Jágr sa presadil v závere prvej tretiny, dve minúty predtým si pripísal aj asistenciu.

Oba tímy sa pripravujú na náročné barážové série o udržanie sa v najvyšších súťažiach. Mužstvá proti sebe nastúpia ešte raz - vo štvrtok o 17.00 h.

Okrem prípravných stretnutí v bude Kladno v Liptovskom Mikuláši počas celého týždňa aj trénovať.

V baráži bude súperom Kladna víťaz prvoligového finále, ktorý vzíde z dvojice Vsetín - Jihlava. Liptovský Mikuláš vyzve víťaza SHL, vo finále play off zatiaľ vedie Martin nad Žilinou 2:0 na zápasy.

Domov»Hokej»Česko»Jágr strelil prvý gól ako päťdesiatnik. Presadil sa na Slovensku