1:1
Anglicko
Anglicko

Fotogaléria (69)
Harry Kane sa teší po strelenom góle v zápase Holandsko - Anglicko v semifinále EURO 2024. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|10. júl 2024 o 21:30 (aktualizované 10. júl 2024 o 23:50)

Pozrite si góly zápasu Holandsko - Anglicko v semifinále EURO 2024 (ME vo futbale).

DORTMUND. Holandsko a Anglicko dnes hrajú zápas semifinále na EURO 2024 (ME vo futbale) v Nemecku. Angličania napokon vyhrali 2:1 a vo finále vyzvú Španielsko.

Duel hostil Signal Iduna Park v Dortmunde, na ktorom hráva svoje domáce zápasy Borussia Dortmund.

Skóre otvoril už v 7. minúte Xavi Simons. Holanďania sa však dlho netešili.

Fotogaléria zo zápasu Španielsko - Francúzsko v semifinále EURO 2024

Angličania už o 11 minút neskôr zahrávali penaltu po zákroku na Harryho Kanea a kanonier ju aj premenil a vyrovnal na 1:1.

Už sa zdalo, že bude nasledovať predĺženie, no hneď v úvode nadstaveného času skóroval Angličan Ollie Watkins - 1:2.

Pozrite si góly zápasu Holandsko - Anglicko v semifinále EURO 2024.

Góly zápasu Holandsko - Anglicko v semifinále EURO 2024

Holandskí fanúšikovia v Dortmunde počas zápasu Holandsko - Anglicko v semifinále EURO 2024.
št 09:42
Semifinále EURO sa neobišlo bez potýčok. Výsledkom je päť zranených a desiatky zatknutýchPriaznivci znepriatelených strán začali po sebe hádzať predmety.
št 09:42
Zásah polície pred semifinále Holandsko - Anglicko na EURO 2024
st 20:23
Napätie stúpalo už pred zápasom. Bitky Holanďanov s Angličanmi musela zastaviť políciaV Dortmunde sa nachádza približne 100-tisíc holandských fanúšikov.
st 20:23
Anglickí reprezentanti sa tešia po triumfe v zápase Holandsko - Anglicko v semifinále EURO 2024.