Cristiano Ronaldo odstrčil muža, ktorý si s ním pravdepodobne chcel spraviť selfie. (Autor: Reprofoto SSC)
Sportnet|23. aug 2023 o 11:30

Al-Nassr strelil štyri góly, ale Ronaldovi sa skórovať nepodarilo.

RIJÁD. Cristiano Ronaldo si zahrá skupinovú fázu ázijskej Ligy majstrov. Jeho Al-Nassr FC zvíťazil v zápase play-off nad Al-Ahí Dubaj 4:2.

A-Nassr pritom ešte niekoľko minút pred koncom prehrával 1:2. Do konca riadneho hracieho času strelil ešte tri góly.

V 88. minúte vyrovnal Al Ghannam a v nadstavenom čase sa presadili aj Anderson Talisca a Marcelo Brozovič. Ronaldo sa do listiny strelcov nezapísal.

Al-Nassr mohol rozhodnúť o triumfe ešte v prvom polčase, ale rozhodca neodpískal dve penalty, čo Portugalčana vážne rozhodilo.

V prvom prípade sa po nožničkách Ronalda brániaci hráč dotkol lopty rukou, v zabránili prebíjajúcemu sa Ronaldovi dostať sa do vápna nedovoleným spôsobom.

Tieto kontroverzné situácie ho rozhnevali natoľko, že kričal na jedného z funkcionárov, niekoľkokrát si hlasno zanadával a pred vchodom do kabíny dokonca aj odstrčil muža, ktorý si s ním pravdepodobne chcel spraviť selfie.

Atmosféra v klube očividne nie je príjemná, keďže v nedávnom dueli proti Al-Taawon za stavu 2:0 v neprospech Al-Nassru začali fanúšikovia skandovať "Messi, Messi", čo určite na pohode v kabíne nepridáva.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»VIDEO: Ronaldo nezvládol verdikty rozhodcu, frustráciu si vybil na fanúšikovi