Útočník Štetína Robak strelil päť gólov v jednom zápase

Tridsaťjedenročný zakončovateľ sa vyšvihol na čelo tabuľky kanonierov, má na svojom konte 15 gólov. (Autor: pogon.v.pl)
SITA|22. feb 2014 o 11:22

Štvornásobný poľský reprezentant, ktorý začal sezónu v Piaste Gliwice, zostrelil vicemajstrovský Lech Poznaň.

ŠTETÍN. Hrdinom piatkového stretnutia 23. kola najvyššej poľskej futbalovej súťaže medzi Pogoňom Štetín a Lechom Poznaň bol útočník domácich Marcin Robak.

Štvornásobný poľský reprezentant, ktorý začal sezónu v Piaste Gliwice, zostrelil vicemajstrovský Lech piatimi gólmi a zariadil tak jednoznačné víťazstvo 5:1 po polčase 4:0.

Robak sa štyrikrát presadil už v prvom polčase súboja, po zmene strán v 73. minúte uzavrel gólový účet stretnutia. Tretí gól dal z jedenástky.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Útočník Štetína Robak strelil päť gólov v jednom zápase