Tevez strelil prvý gól po návrate do Manchestru City

TASR|7. mar 2012 o 09:24

Argentínsky futbalový útočník Carlos Tevez strelil svoj prvý gól po návrate do Manchestru City.

MANCHESTER. V 50. minúte utorňajšieho duelu rezervy "Citizens" proti Boltonu Wanderers zužitkoval center z pravej strany a prispel k triumfu domácich 3:1. Dvadsať minút pred koncom za potlesku fanúšikov opustil ihrisko.

Tevez naposledy skóroval za Manchester City v máji minulého roka v zápase Premier League proti Stoke City. Po septembrovom odmietnutí rozcvičiť sa počas duelu Ligy majstrov proti Bayernu Mníchov sa Tevez dostal do nemilosti vedenia klubu.

Po nepovolenej trojmesačnej pauze v Južnej Amerike tréner Roberto Mancini koncom februára akceptoval Tevezovo ospravedlnenie a vyhlásil, že je pripravený vziať ho späť do prvého tímu.