Hráči HK Spišská Nová Ves. (Autor: facebook/HK Spišská Nová Ves)
Sportnet|3. jan 2021 o 18:49

Humenné neudržalo dvojgólový náskok.

Slovenská hokejová liga - 4. kolo - dohrávka

Humenné - Spišská Nová Ves 2:3 (2:0, 0:1, 0:2)

Góly: 19. Fedorko (Krajňák, Šiňanský), 20. Šimčák (Solomončak, Borov) - 24. Černý (Franko, Giľák), 43. Giľák (Černý, Knižka), 54. Hvila (Fabian)

Rozhodovali: Smrek, Smerek - Riš, Wolf, vylúčení: 11:6 na 2 min., navyše Valečko (Hum.) 10 min. za napadnutie zozadu, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, bez divákov

Humenné: Škorvánek – Bdžoch, Valečko, Novický, Hopkovič, Patlevič, Maury, Hogel – Vaško, M. Krajňák, Fedorko – Solomončak, Šimčák, Borov – Pulščák, Horvát, Koziot – Šiňanský, M. Macko, Mesaroš

Spišská Nová Ves: M. Melicherčík – M. Chovan, M. Pichnarčík, Fabian, Romaňák, M. Knižka, Hančák, Petrek, Tomala – Giľák, Černý, Franko – Jakúbek, Tyčynski, R. Rapáč – Hvila, Vartovník, Džugan – Piačka, Koky, I. Novák.

HUMANNÉ. Hokejisti HK Spišská Nová Ves zvíťazili v nedeľnej dohrávke 4. kola Slovenskej hokejovej ligy na ľade HC 19 Humenné 3:2.

Favorizovaní hostia sa s posledným tímom SHL poriadne natrápili. Po dvoch góloch Fedorka a Šimčáka v závere prvej tretiny prehrávali už 0:2.

Spišská Nová Ves začala s obratom v 24. minúte zásluhou Černého. V 43. minúte vyrovnal Giľák a šesť minút pred koncom zabezpečil favoritovi tri body Hvila.

Humenné ostalo po prehre s 12 bodmi na poslednej 10. priečke, na Skalicu stráca bod a za Považskou Bystricou je o dva body.

Hokejisti Spišskej Novej Vsi sa posunuli zo šiesteho na 3. miesto. Od druhého Martina ich delia iba tri body a majú zápas k dobru.