Sobota, 19. júna, 2021Meniny má Alfréd

Seye mal vážnu nehodu, teraz už dáva góly

Senegalčan Mouhamadou Seye má slovenský pas už niekoľko rokov. (Autor: TASR)
SITA|11. mar 2015 o 12:55

Pred začiatkom sezóny mal senegalský futbalista vážnu nehodu. Aby zabránil čelnej zrážke s agresívnym vodičom, prudko zabrzdil a skončil v priekope.

PÁPA. Senegalský futbalista so slovenským pasom Mouhamadou Seye, ktorý si v jesennej časti obliekal dres Dukly Banská Bystrica, strelil v úvodných dvoch jarných kolách najvyššej maďarskej súťaže za FC Lombard Pápa dva góly.

Jeho vstup do tejto časti sezóny však bol na vážkach.

"Pred úvodným duelom som mal hrôzošťastnú nehodu. Šoféroval som do Pápy, keď sa jedno auto rútilo obrovskou rýchlosťou a proti predpisom predchádzalo vojenskú kolónu. Aby som zabránil frontálnej zrážke, zabrzdil som, avšak za mnou idúce auto narazilo do môjho auta. Náraz nás otočil a skončili sme v priekope. Auto sme mali úplne zdemolované. Našťastie, nám sa nič nestalo," uviedol na webe manažérskej agentúry Central Sport Management Seye.

Vinníka nehody doteraz nenašli, keďže z miesta odišiel.

Seye bude pôsobiť v FC Lombard minimálne do konca tejto sezóny, dohoda obsahuje aj opciu na dvojročnú zmluvu.

Dvadsaťšesťročný rodák z Dakaru už za Lombard hral, v roku 2012 nastúpil na 25 súťažných stretnutí a strelil päť gólov.

"Vrátil som sa do známeho prostredia. Pápa mi vyhovuje, lebo je to rodinný klub. V Pápe sa cítim výborne, v klube mi dôverujú. Verím, že budeme úspešní aj v ďalších dueloch," doplnil Seye.

Súvisiace články