Juventus víťazí, ale Ronaldo na prvý gól v Serii A naďalej čaká

Blaise Matuidi (vpravo) v drese Juventusu Turín.
Blaise Matuidi (vpravo) v drese Juventusu Turín. (Autor: TASR/AP)
TASR|1. sep 2018 o 20:51

Turínčania vyhrali aj tretí zápas v sezóne.

RÍM. Futbalisti Interu Miláno zvíťazili v sobotňajšom zápase tretieho kola Serie A 2018/2019 na ihrisku FC Bologna 3:0. Pre zverencov kouča Luciana Spallettiho to bolo premiérové ligové víťazstvo v sezóne.

V drese Interu odohral celý duel slovenský stopér Milan Škriniar.

Po bezgólovom prvom polčase otvoril skóre duelu v 67. minúte Belgičan Radja Nainggolan.

V záverečnej 10-minútovke sa Milánčanom podarilo pridať ďalšie dva góly. Presadili sa Antonio Candreva a Ivan Perišič.

V druhom sobotňajšom dueli zvíťazil úradujúci majster Juventus Turín na ihrisku Parmy 2:1.

O úvodný gól hostí sa v 2. min postaral chorvátsky útočník Mario Mandžukič. Po polhodine síce vyrovnal Gervinho z Pobrežia Slonoviny, ale tri body Juventusu zabezpečil v 58. min francúzsky stredopoliar Blaise Matuidi.

Cristiano Ronaldo stále čaká na premiérový gól v Serii A.

Cristiano Ronaldo sa nepresadil ani v zápase proti Parme.
Cristiano Ronaldo sa nepresadil ani v zápase proti Parme. (Autor: TASR/AP)

1.9.2018

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Juventus víťazí, ale Ronaldo na prvý gól v Serii A naďalej čaká