Ondrej Duda strelil svoj druhý gól za Legiu Varšava

Ondrej Duda ešte v drese Košíc.
Ondrej Duda ešte v drese Košíc. (Autor: archív SITA)
SITA|24. mar 2014 o 21:40

Slovenský futbalový reprezentant v kategórii do 21 rokov Ondrej Duda pomohol gólom k víťazstvu.

VARŠAVA. Slovenský futbalový reprezentant v kategórii do 21 rokov Ondrej Duda pomohol gólom k víťazstvu Legii Varšava v pondelkovom stretnutí 27. kola najvyššej poľskej súťaže na ihrisku Piastu Gliwice (2:1).

Devätnásťročný sninský rodák vyrovnal v 43. minúte na priebežných 1:1, víťazstvo zabezpečil hosťom v nadstavenom čase gruzínsky reprezentant Vladimir Dvališvili.

Ondrej Duda dosiahol svoj druhý gól v drese úradujúceho poľského šampióna. Premiérovo skóroval 16. marca v ligovom dueli s Wislou Krakov (2:2). Bývalý háč MFK Košice Duda odohral v pondelok proti Gliwiciam 57 minút, jeho klubový spoluhráč a krajan Dušan Kuciak odchytal za Legiu celý zápas.

Výsledok jediného pondelňajšieho stretnutia 27. kola najvyššej poľskej futbalovej súťaže Ekstraklasy:

Piast Gliwice - Legia Varšava 1:2 - Csaba Horváth odohral celý duel, Pavol Cicman (obaja Piast) nefiguruje v zápise o stretnutí, Dušan Kuciak odchytal celé stretnutie, Ondrej Duda (obaja Legia) hral do 57. min a v 43. min skóroval.