Pondelok, 6. decembra, 2021Meniny má Mikuláš

Paraguaj si na Slovensku zlepšil imidž, no zaslúžil si viac (ohlasy médií)

Róbert Boženík (v strede) v zápase Slovensko - Paraguaj. (Autor: SITA)
TASR|14. okt 2019 o 07:06

Čo napísali paraguajské médiá.

ASUNCION, BRATISLAVA. Ohlasy paraguajských médií na remízu 1:1 v prípravnom zápase proti Slovensku v Bratislave:

Ultimahora

Paraguaj sa prezentoval v lepšom vydaní ako v Srbsku, v koncovke však nebol dostatočne efektívny. "La Albirroja" odohrala na Tehelnom poli skvelý prvý polčas, no nedokázala premeniť šance. Ovocia sa dočkala až päť minút pred koncom, keď po peknej kombinácii vyrovnal Alejandro Romero "Kaku" Gamarra.

ABC Color

Paraguaj v závere vybojoval remízu, za predvedený výkon si však zaslúžil viac, pretože bol takmer počas celého zápasu lepším tímom. V útoku dobre fungovala spolupráca medzi Dariom Lezcanom a Angelom Romerom, no vo finálnej fáze Paraguajčanom chýbala presnosť.

Najlepšie momentky zo zápasu Slovensko - Paraguaj: fotogaléria

18.10.2019

La Nacion

Paraguaj si v dueli so Slovenskom v Bratislave zlepšil imidž. Na rozdiel od zápasu so Srbskom, v ktorom dostal gól v nadstavenom čase, tentoraz zverenci trénera Eduarda Berizza v závere zachránili remízu.

APF.org

Paraguaj zakončil európsku zastávku remízou 1:1 proti Slovensku. V prvom polčase hral intenzívne, účinne uplatňoval vysoké napádanie a vďaka dobrej práci stredovej formácie si vypracoval viacero čistých šancí, gól však strelil až v závere.

Súvisiace články