Mourinho: Chýba nám inštinkt zabijaka

(Autor: SITA/AP)
SITA|12. feb 2014 o 12:26

Londýnčania v utorok len remizovali na ihrisku West Bromwichu (1:1), ktorý bojuje o udržanie sa Premier League.

LONDÝN. Futbalisti anglického futbalového klubu FC Chelsea nepodávajú v ostatnom období výkony hodné lídra Premier League, najmä proti súperom z dolnej polovice tabuľky.

Tréner "The Blues" José Mourinho sa po zápase sťažoval, že jeho tímu chýba inštinkt zabijaka. Chelsea viedla gólom Branislava Ivanoviča z nadstaveného času prvého polčasu, no tri minúty pred koncom duelu vyrovnal Victor Anichebe a vybojoval pre svoj klub cenný bod.

"Pripravený, kompletný tím by už dávno dal na 2:0 a dovidenia. My sme to však neurobili. Šesťdesiat minút bolo na ihrisku len jedno mužstvo, ktoré nevedelo rozhodnúť o výsledku. Predovšetkým v prvých 15 minútach druhého polčasu," pajedil sa portugalský kouč pre Sky Sports.

Chelsea síce zostala na čele Premier League, ale pred Arsenalom má len dvojbodový náskok. Tretí Manchester City zaostáva o tri body. Arsenal v stredu privíta v šlágri Manchester United, "Citizens" doma hostia Sunderland.

Domov»Futbal»Anglicko»Mourinho: Chýba nám inštinkt zabijaka