Slovák sa hnevá na ľudí zo Slavie: Pošpinili moje meno

Martin Juhar, ilustračná snímka.
Martin Juhar, ilustračná snímka. (Autor: TASR)
SITA|9. sep 2017 o 10:15

Martin Juhar sa vracia do Čiech.

BRNO. Hrával za pražské tímy Spartu a Slaviu Praha, teraz sa vrátil do najvyššej českej futbalovej súťaže, aby pomohol Zbrojovke Brno.

Martin Juhar si bude obliekať dres moravského klubu. V neľahkých časoch Slavie patril k oporám, ale napokon musel v januári 2015 odísť, keďže sa mal údajne vyjadriť, že už nechce za ňu hrať.

"Neboli to moje výroky, nedával som taký rozhovor. Je to robota tých ľudí, ktorí tam vtedy pracovali. Ja som nikdy nič zlého o Slavii nepovedal, stále som si ju vážil a mal rád.

Oni však pošpinili moje meno výrokmi, ktoré neboli moje," vyvrátil Juhar v rozhovore pre server iDnes.cz obvinenia z nedostatku rešpektu voči svojmu bývalému zamestnávateľovi.

Do Česka sa dvadsaťdeväťročný odchovanec košického futbalu, ktorý naposledy hrával v nemeckom treťoligovom FSV Zwickau, nevracia s úmyslom niečo naprávať.

"Nemyslím si, že musím niečo znovu budovať, pretože som nič nepokazil. Moje svedomie je čisté."

Brnu nevyšiel úvod sezóny, po 5. kole je až na 14. mieste so 4 bodmi.

"Netreba panikáriť, je ešte len začiatok sezóny. Ani to netreba brať na ľahkú váhu, ale prehnaný tlak nikomu nepomôže. Dôležitá je predovšetkým hlava a ako sa človek cíti," dodal v minulosti hráč s najtvrdšou strelou v českej lige.

Nachádzate sa tu:
Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Slovák sa hnevá na ľudí zo Slavie: Pošpinili moje meno