Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Hokejista NHL šoféroval pod vplyvom alkoholu, narazil do reštaurácie

TASR|Publikované 14. júl 2015 o 16:30

Ryan O'Reilly nedávno podpísal lukratívny sedemročný kontrakt s klubom Buffalo Sabres.

TORONTO. Kanadský hokejista Ryan O'Reilly, ktorý iba nedávno podpísal lukratívny kontrakt s klubom NHL Buffalo Sabres, lieta v poriadnom maléri.

Dvadsaťštyriročný majster sveta z Prahy podľa zámorských médií nabúral o štvrtej hodine ráno so svojím autom do reštaurácie Tim Hortons v mestečku Lucan v provincii Ontário a hrozí mu trest za šoférovanie pod vplyvom alkoholu.

Niekdajší hráč Colorada navyše z miesta nehody ušiel. Ako informoval denník Buffalo News, O'Reillyho neskôr zatkla polícia, keď so spolujazdcom kráčal po ulici. Pred súd by sa mal postaviť 20. augusta.

"Sme si vedomí správ o incidente, ktorý sa týka Ryana OReillyho. Momentálne sme v procese zhromažďovania informácií a nebudeme sa k tomu viac vyjadrovať, pokiaľ sa neporozprávame so všetkými zainteresovanými stranami," uviedol vo svojom vyhlásení generálny manažér Buffala Tim Murray.

Ryan O'Reilly sa stal súčasťou organizácie Sabres 26. júna. Vtedy ho do Buffala vymenilo vedenie Colorada Avalanche, ktoré sa s útočníkom nevedelo dohodnúť na ďalšej spolupráci.

Sabres s ním novú zmluvu podpísali už 3. júla, pričom O'Reilly na základe kontraktu dostane za sedem rokov celkovo 52,5 milióna dolárov. Ide o najlukratívnejšiu zmluvu v histórii klubu.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.