Surový dvakrát poslal Topoľčany do vedenia, na body to nestačilo

Hokejisti Žiaru nad Hronom. (Autor: HK MŠK Žiar nad Hronom/ facebook)
TASR|29. aug 2023 o 21:35

Žiar nad Hronom sa dotiahol na Nové Zámky.

JOJ Šport Slovenský pohár

Topoľčany - Žiar nad Hronom 2:3 (0:0, 1:0, 1:3)

Góly: 37. Surový (Ručkay, Bečka), 44. Surový (Bečka, Novák) - 42. Lunter (Suľovský, Šramaty), 50. Gašpar (Kobolka, Fekiač), 59. Suľovský (Šramaty, Lunter)

Rozhodcovia: Klejna, Mĺkvy - Valo, Orolín, vylúčení: 2:4, presilovky a oslabenia: 0:0, 510 divákov

TOPOĽČANY. Hokejisti Topoľčian prehrali aj svoj druhý zápas JOJ Šport Slovenského pohára. V stretnutí C-skupiny podľahli Žiaru nad Hronom 2:3.

Po dvoch tretinách domáci viedli 1:0, v 44. minúte sa po druhom góle Maroša Surového opätovne ujali vedenia, ale napokon nezískali ani jeden bod.

V 50. minúte vyrovnal na 2:2 Nicolas Gašpar a 68 sekúnd pred koncom rozhodol o víťazstve Žiaru nad Hronom Michal Suľovský.