Osemnástka dokázala držať krok prvé dve tretiny, nováčik však povinnú jazdu zvládol

Slovenskí hokejisti do 18 rokov.
Slovenskí hokejisti do 18 rokov. (Autor: ANDREAS ROBANSER/PUCKFANS)
TASR|3. okt 2024 o 15:37

Mladí Slováci druhý triumf v prebiehajúcom ročníku nepridali.

Tipos SHL - vložené kolo

HC TEBS Bratislava - JOJ ŠPORT Slovensko 18 6:3 (0:1, 2:1, 4:1)

Góly: 22. Bodnár (Sulík, Ličko), 40. Včelka (Szabó, Hanula), 49. Hanula (Hodál, Šechný), 52. Hanula (Hodál), 59. Petrík (Kováč), 60. Fungáč (Uram) – 3. Zuščák (Obušek, Dobiš), 25. Novák (Rusznyák, Murin), 51. Novák

Rozhodcovia: Synek, Fridrich – Olle, Haringa, vylúčení: 3:4 na 2 min, navyše: Kondrád - Tomík obaja 5 min. + DKZ za pästný súboj/hrubosť, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0

Diváci: 465

BRATISLAVA. Hokejisti HC TEBS Bratislava zvíťazili vo štvrtkom vloženom zápase Tipos SHL nad JOJ ŠPORT Slovensko 18 6:3.

Radovan Hanula sa v drese domácich blysol dvoma gólmi a asistenciou.

Mladí Slováci odohrali v tejto sezóne druhej najvyššej súťaže štyri stretnutia a majú na konte jeden triumf a tri prehry.

Tabuľka Tipos SHL

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Osemnástka dokázala držať krok prvé dve tretiny, nováčik však povinnú jazdu zvládol