Osemnástka bola blízko k prvému víťazstvu, v Považskej Bystrici viedla

Hokejisti HK 95 Považská Bystrica. Ilustračná snímka.
Hokejisti HK 95 Považská Bystrica. Ilustračná snímka. (Autor: Facebook HK MŠK Žiar nad Hronom)
Sportnet, TASR|17. jan 2023 o 21:13

Dve sekundy pred koncom predĺženia rozhodol Roman Tománek.

BRATISLAVA. Hokejisti reprezentačnej osemnástky nezvíťazili ani v utorňajšom vloženom zápase SHL na ľade Považskej Bystrice.

Necelé štyri minúty pred koncom riadneho hracieho času viedli 2:0, no domácim sa podarilo vyrovnať zásluhou Patrika Ligasa a Patrika Lušňáka.

Dve sekundy pred koncom predĺženia rozhodol o ich triumfe Roman Tománek. Osemnástka tak nevyhrala ani jeden z 13 duelov SHL v sezóne a získala len tri body.

Slovenská hokejová liga - vložený zápas:

Považská Bystrica - Slovensko 18 3:2 po predĺžení (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)

Góly: 57. Ligas (Zlocha, Cebák), 58. Lušňák (Stacha, Martiška), 65. Tománek (Ligas, Cebák) - 23. Liška (Pobežal), 42. Maruna (Sakmár, Jobek).

Rozhodovali: Moller, Krist - Rehák, Bezák, vylúčení: 5:5, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0.

Tabuľka SHL

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Osemnástka bola blízko k prvému víťazstvu, v Považskej Bystrici viedla