Streleckú smolu prelomili až v tretej tretine. Hráči Skalice predviedli skvelý obrat

Hokejisti HK Skalica.
Hokejisti HK Skalica. (Autor: Beata Tokošová/Facebook HK Skalica)
Sportnet|31. okt 2021 o 19:44

O triumfe Skalice rozhodol v predĺžení Šmach.

BRATISLAVA. V nedeľňajšej dohrávke 2. kola Slovenskej hokejovej ligy (SHL) vyhrali hokejisti HK iClinic Skalica nad HC Topoľčany 3:2 po predĺžení.

Skaličania prehrávali až do 44. minúty 0:2. Potom sa presadil Štumpf a v 59. minúte vyrovnal Dziošvili. Už v prvej minúte predĺženia dokonal obrat Šmach.

Skalicu potiahol najmä Štumpf, ktorý bol pri všetkých góloch domácich. Okremu úvodného gólu pridal aj dve asistencie.

Modré krídla Bratislava prehrali v predohrávke 15. kola Slovenskej hokejovej ligy (SHL) so Spartakom Dubnica 2:4.

SHL - dohrávka 2. kola:

Skalica - Topoľčany 3:2 pp (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)

Góly: 44. Štumpf (Nemec, Hujsa), 59. Dziošvili (Štumpf, Šmach), 61. Šmach (Štumpf) - 20. Bečka, 32. Tomčák (L. Novák, M. Novák)

Rozhodovali: Bachúrik - Haringa, Lesay, vylúčení: 4:8, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:1

SHL - predohrávka 15. kola:

Modré krídla Bratislava - Dubnica 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)

Góly: 10. Abaffy (Lepskii, Luža), 56. Kundrík - 19. Ondruš (Haščák, Dubeň), 24. Vaňo (Sojčík, Mikuš), 46. Cebák (Dubeň, Sojčík), 57. Ondruš (Cebák, Dubeň)

Rozhodovali: Lesay - Haringa, Šefčík, vylúčení: 8:6, navyše: Dej - Dubeň obaja 5+DKZ za bitku, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0

Diváci: 109

Tabuľka

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Streleckú smolu prelomili až v tretej tretine. Hráči Skalice predviedli skvelý obrat