Trnava dlho držala krok, napokon od extraligistu dostala sedem gólov

TASR|15. aug 2023 o 22:45

Nové Zámky poskočili na prvé miesto tabuľky.

JOJ Šport Slovenský pohár

Nové Zámky - Trnava 7:3 (1:0, 2:2, 4:1)

Góly: 18. a 28. Ondrušek, 45. a 60. Kováč, 35. Fafrák, 46. Laurenčík, 57. Mikúš - 25. Haščič, 29. Škultéty, 43. Zahradník.

Rozhodovali: Bachúrik, Hronský - Frimmel, Gegáň, vylúčení: 6:2, presilovky: 1:1, oslabenia: 2:0, 832 divákov

NOVÉ ZÁMKY. Hokejisti Nových Zámkov zvíťazili vo svojom treťom stretnutí C-skupiny JOJ Šport Slovenského pohára nad hráčmi Trnavy 7:3.

Hostia sa ešte do začiatku tretej tretine držali s favoritom na kontakt. V 43. minúte vyrovnal skóre zápasu na 3:3 Samuel Zahradník, ale Nové Zámky následne štyrmi gólmi rozhodli o svojom víťazstve.

Novozámčania majú po troch dueloch na konte šesť bodov. Trnavčania, pre ktorých to bol prvý zápas v tomto ročníku, zostávajú na nule.