Kelemen sa rozbieha, strelil prvý slovenský gól v príprave

Miloš Kelemen.
Miloš Kelemen. (Autor: TASR/AP)
Oh my Hockey|24. sep 2023 o 07:56

Koch bol druhým najvyťažovanejším hráčom.

ST. LOUIS. Niektorí hokejisti Arizony Coyotes sú aktuálne v Melbourne, kde hrajú prípravné zápasy proti Los Angeles Kings. Slovenskí hokejisti k protinožcom nevycestovali, a tak sa pripravujú v Spojených štátoch.

Miloš Kelemen a Patrik Koch odohrali v drese "kojotov" v noci zo soboty na nedeľu prípravný zápas proti St. Louis Blues. Na ľade súpera prehrali 2:3.

O konečnú podobu výsledku sa postaral útočník Kelemen. Ten v 55. minúte využil presilovku a znížil na 2:3. Arizone sa otočiť duel napokon nepodarilo.

Kelemen odohral 18 minút a 36 sekúnd, počas ktorých zaznamenal dva strelecké pokusy a dva bodyčeky.

Obranca Koch bol druhým najvyťažovanejším hráčom mužstva. Na ľade strávil 23 minút a 10 sekúnd, pripísal si mínusku a tri bodyčeky.