Haščákovi stačilo na hetrik 12 minút, Slovan doma vynuloval Prešovčanov

Sportnet|25. nov 2021 o 20:17

Haščák a Rapuzzi nazbierali štyri body.

Tipos extraliga - 20. kolo

Slovan Bratislava - Prešov 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)

Góly: 5. Maier (Jääskeläinen, Harris), 28. Haščák (Rapuzzi), 33. Haščák (Rapuzzi, MacKenzie), 40. Haščák (Rapuzzi, Gachulinec), 50. Rapuzzi (Jääskeläinen, Haščák)

Rozhodovali: Müllner, Žák - Vyšný, Frimmel, vylúčení: 2:3 na 2 min., presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0

BRATISLAVA. V predohrávke 20. kola hokejovej extraligy zvíťazil Slovan nad Prešovom doma jasne 5:0 a ostáva tak prvý v tabuľke.

Prešovčania majú o dva odohraté zápasy menej, a aj napriek tomu figurujú na 6. mieste, ktoré zaručuje priamo štvrťfinále play off.

Hlavnou postavou duelu bol domáci útočník Marcel Haščák, ktorý sa vrátil do zostavy po dvojzápasovej pauze zapríčinenej zranením a proti Prešovu sa blysol čistým hetrikom.

Na tri góly mu stačilo necelých 12 minút v priebehu druhej tretiny. Haščák k nim pridal aj asistenciu, štyri kanadské body nazbieral aj jeho spoluhráč z útoku William Rapuzzi (1+3).

Tabuľka

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»Haščákovi stačilo na hetrik 12 minút, Slovan doma vynuloval Prešovčanov