Slovenský hokejista Miloš Kelemen. (Autor: TASR)
TASR|27. mar 2022 o 21:45

Bodovali až štyria slovenskí hokejisti.

Česká extraliga - štvrťfinále play off

Hradec Králové - Mladá Boleslav 3:4 pp (1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)

Góly: 4. Orsava (Cingel), 37. Jergl, 58. Ščerbak - 17. Stránský, 47. Najman (Jánošík), 50 Flynn, 68. Kelemen (Lunter)

/konečný stav série 1:4, postúpila Mladá Boleslav/

PRAHA. Hokejisti BK Mladá Boleslav postúpili do semifinále českej extraligy.

V nedeľňajšom piatom dueli štvrťfinále vyhrali na ľade víťaza základnej časti Mountfield Hradec Králové 4:3 po predĺžení a celú sériu 4:1 na zápasy.

Hradcu sa podaril husársky kúsok, keď v treťom zápase v sérii dokázali vyrovnať pri hre bez brankára, ale napriek tomu sa im nepodarilo predĺžiť si sezónu.

Postupový gól strelil v 68. minúte slovenský útočník Miloš Kelemen, jednu asistenciu zaznamenali za hostí Adam Janóšík a Mário Lunter i útočník domácich Lukáš Cingel. Mladá Boleslav narazí v semifinále na Třinec.

Domov»Hokej»Česko»Česká hokejová extraliga»Hradcu sa podaril husársky kúsok, sezónu mu však ukončil Kelemen