Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Dva zápasy odohrá vo Viedni. Kompletný program Slovana v KHL 2018/2019

Slovan sa rozlúčil so sezónou na domácom štadióne. (Autor: TASR)
SITA|Publikované 9. júl 2018 o 13:21

Pozrite si termín zápasov.

HC Slovan Bratislava - KHL 2018/2019 - Program

Nedeľa 2. septembra:

  • 14.00 Metallurg Magnitogorsk - HC Slovan Bratislava

Utorok 4. septembra:

  • 16.00 Traktor Čeľabinsk - HC Slovan Bratislava

Štvrtok 6. septembra:

  • 16.00 Avtomobilist Jekaterinburg - HC Slovan Bratislava

Nedeľa 9. septembra:

  • 17.00 HC Slovan Bratislava - Lokomotiv Jaroslavľ

Utorok 11. septembra:

  • 17.00 HC Slovan Bratislava - Severstaľ Čerepovec

Štvrtok 13. septembra:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - Dinamo Moskva

Sobota 15. septembra:

  • 16.00 Viťaz Podoľsk - HC Slovan Bratislava

Pondelok 17. septembra:

  • 13.00 Červená hviezda Kchun-lun - HC Slovan Bratislava

Streda 19. septembra:

  • 11.00 Amur Chabarovsk - HC Slovan Bratislava

Piatok 21. septembra:

  • 11.00 Admiral Vladivostok - HC Slovan Bratislava

Utorok 25. septembra:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - Spartak Moskva

Štvrtok 27. septembra:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - Jokerit Helsinki

Sobota 29. septembra:

  • 17.00 HC Slovan Bratislava - HK Soči

Piatok 5. októbra:

  • 16.00 Salavat Julajev Ufa - HC Slovan Bratislava

Nedeľa 7. októbra:

  • 13.00 Barys Astana - HC Slovan Bratislava

Utorok 9. októbra:

  • 14.00 Sibir Novosibirsk - HC Slovan Bratislava

Štvrtok 11. októbra:

  • 15.00 Avangard Omsk - HC Slovan Bratislava

Nedeľa 14. októbra:

  • 17.00 HC Slovan Bratislava - Červená hviezda Kchun-lun

Utorok 16. októbra:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - Admiral Vladivostok

Štvrtok 18. októbra:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - Amur Chabarovsk

Sobota 20. októbra:

  • 16.00 Spartak Moskva - HC Slovan Bratislava

Pondelok 22. októbra:

  • 18.00 HK Soči - HC Slovan Bratislava

Piatok 26. októbra:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - CSKA Moskva
  • /hrá sa vo Viedni, Rakúsko/

Nedeľa 28. októbra:

  • 17.00 HC Slovan Bratislava - SKA Petrohrad
  • /hrá sa vo Viedni, Rakúsko/

Štvrtok 1. novembra:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk

Sobota 3. novembra:

  • 17.00 HC Slovan Bratislava - Lokomotiv Jaroslavľ

Pondelok 5. novembra:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - Barys Astana

Utorok 13. novembra:

  • 17.00 Ak Bars Kazaň - HC Slovan Bratislava

Štvrtok 15. novembra:

  • 17.00 Neftechimik Nižnekamsk - HC Slovan Bratislava

Sobota 17. novembra:

  • 15.00 Torpedo Nižnij Novgorod - HC Slovan Bratislava

Pondelok 19. novembra:

  • 17.00 CSKA Moskva - HC Slovan Bratislava

Piatok 23. novembra:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - Viťaz Podoľsk

Nedeľa 25. novembra:

  • 17.00 HC Slovan Bratislava - Avangard Omsk

Streda 28. novembra:

  • 17.00 Dinamo Moskva - HC Slovan Bratislava

Piatok 30. novembra:

  • 17.00 Viťaz Podoľsk - HC Slovan Bratislava

Nedeľa 2. decembra:

  • 16.00 Jokerit Helsinki - HC Slovan Bratislava

Streda 5. decembra:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - Salavat Julajev Ufa

Sobota 8. decembra:

  • 17.00 HC Slovan Bratislava - Ak Bars Kazaň

Streda 12. decembra:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - Dinamo Riga

Utorok 18. decembra:

  • 17.00 SKA Petrohrad - HC Slovan Bratislava

Štvrtok 20. decembra:

  • 17.00 Dinamo Minsk - HC Slovan Bratislava

Nedeľa 23. decembra:

  • 17.00 HC Slovan Bratislava - Metallurg Magnitogorsk

Streda 26. decembra:

  • 17.00 HC Slovan Bratislava - Torpedo Nižnij Novgorod

Piatok 28. decembra:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - Neftechimik Nižnekamsk

Nedeľa 30. decembra:

  • 17.00 HC Slovan Bratislava - Jokerit Helsinki

Piatok 4. januára 2019:

  • 17.00 Severstaľ Čerepovec - HC Slovan Bratislava

Nedeľa 6. januára:

  • 15.00 Lokomotiv Jaroslavľ - HC Slovan Bratislava

Utorok 8. januára:

  • 17.00 Dinamo Minsk - HC Slovan Bratislava

Piatok 11. januára:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - Viťaz Podoľsk

Nedeľa 13. januára:

  • 17.00 HC Slovan Bratislava - Avtomobilist Jekaterinburg

Utorok 15. januára:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - Traktor Čeľabinsk

Utorok 22. januára:

  • 18.00 Dinamo Riga - HC Slovan Bratislava

Štvrtok 24. januára:

  • 17.00 Lokomotiv Jaroslavľ - HC Slovan Bratislava

Sobota 26. januára:

  • 17.00 HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk

Štvrtok 31. januára:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - HK Soči

Pondelok 4. februára:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - Dinamo Riga

Pondelok 11. februára:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - CSKA Moskva

Streda 13. februára:

  • 19.00 HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk

Piatok 15. februára:

17.00 CSKA Moskva - HC Slovan Bratislava

Pondelok 18. februára:

  • 18.00 Dinamo Riga - HC Slovan Bratislava

Streda 20. februára:

  • 18.00 Jokerit Helsinki - HC Slovan Bratislava

Piatok 22. februára:

  • 17.00 HK Soči - HC Slovan Bratislava

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články