Betis deklasoval súpera, v Cádize sa diali veci v nadstavenom čase

Futbalisti Betis Sevilla - ilustračná fotografia.
Futbalisti Betis Sevilla - ilustračná fotografia. (Autor: TASR/AP)
TASR|18. jan 2022 o 23:40

Pozrite si výsledky španielskej La Ligy.

MADRID. Futbalisti Betisu Sevilla zdolali v utorňajšom domácom stretnutí 21. kola najvyššej španielskej súťaže Deportivo Alavés vysoko 4:0. Na tretej priečke tabuľky zaostávajú za vedúcim Realom Madrid o dvanásť bodov.

Domáci rozhodli o osude duelu už v prvom polčase, v ktorom strelili tri góly. Dvakrát skóroval Borja Iglesias, jeho presné zásahy rozdelil Sergio Canales a po zmene strán stanovil konečné skóre Juanmi.

Zaujímavý duel sa odohral v Cádize. Domáci v prvej minúte nadstaveného času išli do vedenia po góle Ivána Aleja, ale v 96. minúte vyrovnal na konečných 2:2 strelou z tesnej blízkosti Raúl de Tomás.

La Liga - 21. kolo:

Betis Sevilla - Deportivo Alavés 4:0 (3:0)

Góly: 11. a 41. Iglesias, 29. Canales, 54. Juanmi

Cádiz - Espanyol 2:2 (0:1)

Góly: 55. Negredo, 90+1. Alejo - 10. Morlanes, 90+6. de Tomás

Tabuľka

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Betis deklasoval súpera, v Cádize sa diali veci v nadstavenom čase