Fotogaléria (24)
David Strelec (Slovensko) a Alex Douglas (Švédsko) počas zápasu C-divízie Ligy národov. (Autor: TASR)
Sportnet|11. okt 2024 o 22:42

Pozrite si najlepšie momenty zápasu Slovensko - Švédsko v Lige národov.

BRATISLAVA. Slovenskí futbalisti remizovali v zápase Ligy národov so Švédskom 2:2. O oba góly domácich sa postaral David Strelec.

Najskôr sa presadil na konci úvodného polčasu, keď dorazil do brány strelu Ondreja Dudu.

V druhom polčase nastavil správne nohu pri prízemnom centri Lukáša Haraslína a vybojoval pre Slovensko cenný bod.

Slovensko aj naďalej ostalo v tabuľke na druhom mieste, no so štyrmi bodmi drží krok so svojím súperom zo Švédska. V jeho prospech hovorí skóre.

Pozrite si fotogalériu zo zápasu Ligy národov medzi Slovenskom a Švédskom.

Fotogaléria zo zápasu Slovensko - Švédsko v Lige národov (1 C-divízia)

Tabuľka skupiny 1 C-divízie Ligy národov

Domov»Futbal»Reprezentácie»FOTO: Zachoval sa ako správny útočník. Strelec stál na miestach tam, kde mal