Nováčik dostal ďalšiu lekciu, po prehre s Bournemouthom ostáva na dne tabuľky

Útočník Bournemouthu Antoine Semenyo oslavuje gól do siete Southamptonu.
Útočník Bournemouthu Antoine Semenyo oslavuje gól do siete Southamptonu. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|30. sep 2024 o 22:55

Domáci futbalisti rozhodli o svojom triumfe už v prvom polčase.

Premier League - 6. kolo

AFC Bournemouth - Southampton FC 3:1 (3:0)

Góly: 17. Evanilson (Tavernier), 32. Ouattara (Cook), 39. Semenyo (Cook) – 51. Harwood-Bellis

LONDÝN. Futbalisti AFC Bournemouth triumfovali v pondelňajšej dohrávke 6. kola anglickej Premier League nad Southamptonom 3:1.

Domáci futbalisti rozhodli o osude zápasu už v prvom polčase, keď do 39. minúty po góloch Evanilsona, Quattara a Semenya vyhrávali už 3:0.

Tohtosezónny nováčik zo Southamptonu spravil do druhého polčasu až tri striedania, čo vyústilo na kontaktný gól v 51. minúte.

Ďalšie góly už však hostia nepridali a tak po prehre 1:3 naďalej ostávajú s jedným bodom na 19. mieste pred Wolverhamptonom, ktorý má horšie skóre, Bournemouth vďaka výhre poskočil na 11. priečku.

Tabuľka Premier League

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Nováčik dostal ďalšiu lekciu, po prehre s Bournemouthom ostáva na dne tabuľky