Duel Ajaxu s Alkmaarom ukončili pre konflikt brankára s fanúšikom

SITA|21. dec 2011 o 22:14

Osemfinálový zápas Holandského pohára medzi Ajaxom Amsterdam a AZ Alkmaar rozhodcovia predčasne ukončili po 38 minútach pre incident brankára hostí Estebana Alvarada Browna s jedným z fanúšikov.

ROTTERDAM. Stredajší osemfinálový zápas Holandského pohára vo futbale medzi domácim Ajaxom Amsterdam a AZ Alkmaar rozhodcovia predčasne ukončili po 38 minútach pre incident brankára hostí Estebana Alvarada Browna s jedným z fanúšikov.

Kostarický gólman napadol priaznivca, ktorý vbehol na ihrisko. Hlavný rozhodca Estebana následne vylúčil a tréner Alkmaaru Gert Jan Verbeek nariadil hráčom, aby odišli z trávnika do šatne. Ajax viedol nad Alkmaarom 1:0.

ico

Výsledky stredajších osemfinálových stretnutí Holandského pohára KNVB Beker (hralo sa na jeden zápas):

SC Heerenveen - FC Oss 11:1

NEC Nijmegen - Achilles 29 3:0

Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar 1:0 - zápas prerušili po 38 minútach

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Duel Ajaxu s Alkmaarom ukončili pre konflikt brankára s fanúšikom