03.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 103.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 103.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 103.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 104.08. 11:00
| skupina VÝCHOD | 104.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 104.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 104.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 110.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 210.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 210.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 210.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 211.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 211.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 211.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 211.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 217.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 317.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 317.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 317.08. 17:00
| skupina VÝCHOD | 3
| skupina VÝCHOD | 1
MŠK Tesla Stropkov
vs.
MŠK NOVOHRAD Lučenec
MŠK TESLA Stropkov (Stropkov) | Stropkov
| skupina VÝCHOD | 1
Futbalový klub Spišská Nová Ves
vs.
FK Poprad
Futbalový štadión Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves) | Spišská Nová Ves
| skupina VÝCHOD | 1
Partizán Bardejov BŠK
vs.
MFK Vranov nad Topľou
Partizán Bardejov (Bardejov) | Bardejov
| skupina VÝCHOD | 1
MFK Dolný Kubín, s. r. o.
vs.
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
Štadión MUDr. Ivana Chodáka - Dolný Kubín (Dolný Kubín) | Dolný Kubín
| skupina VÝCHOD | 1
Slávia TU Košice
vs.
MŠK Námestovo
Štadión TU Watsonova (Košice - Sever) | Košice - Sever
| skupina VÝCHOD | 1
ŠK Odeva Lipany
vs.
TJ Baník Kalinovo
ŠK Odeva Lipany (Lipany) | Lipany
| skupina VÝCHOD | 1
MŠK Rimavská Sobota
vs.
MFK Snina
Futbalový štadión Rimavská Sobota (Rimavská Sobota) | Rimavská Sobota
| skupina VÝCHOD | 1
FTC Fiľakovo
vs.
MŠK Spišské Podhradie
Štadión FTC Fiľakovo (Fiľakovo) | Fiľakovo
| skupina VÝCHOD | 2
MŠK NOVOHRAD Lučenec
vs.
ŠK Odeva Lipany
Štadión v Parku Lučenec (Lučenec) | Lučenec
| skupina VÝCHOD | 2
MFK Vranov nad Topľou
vs.
Slávia TU Košice
Mestský futbalový štadión Vranov - UT (Vranov nad Topľou) | Vranov nad Topľou
| skupina VÝCHOD | 2
FK Poprad
vs.
MŠK Tesla Stropkov
NTC Poprad (Poprad) | Poprad
| skupina VÝCHOD | 2
MFK Dolný Kubín, s. r. o.
vs.
Futbalový klub Spišská Nová Ves
Štadión MUDr. Ivana Chodáka - Dolný Kubín (Dolný Kubín) | Dolný Kubín
| skupina VÝCHOD | 2
MŠK Spišské Podhradie
vs.
MŠK Rimavská Sobota
Štadión MŠK Spišské Podhradie (Spišské Podhradie) | Spišské Podhradie
| skupina VÝCHOD | 2
TJ Baník Kalinovo
vs.
FTC Fiľakovo
TJ Baník Kalinovo (Kalinovo) | Kalinovo
| skupina VÝCHOD | 2
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
vs.
MŠK Námestovo
Lokomotíva Košice - Čermeľ (Košice - Sever) | Košice - Sever
| skupina VÝCHOD | 2
MFK Snina
vs.
Partizán Bardejov BŠK
Futbalový štadión Snina (Snina) | Snina
| skupina VÝCHOD | 3
Futbalový klub Spišská Nová Ves
vs.
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
Futbalový štadión Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves) | Spišská Nová Ves
| skupina VÝCHOD | 3
ŠK Odeva Lipany
vs.
FK Poprad
ŠK Odeva Lipany (Lipany) | Lipany
| skupina VÝCHOD | 3
Partizán Bardejov BŠK
vs.
MŠK Spišské Podhradie
Partizán Bardejov (Bardejov) | Bardejov
| skupina VÝCHOD | 3
MŠK Námestovo
vs.
MFK Vranov nad Topľou
MŠK Námestovo (Námestovo) | Námestovo