Slovensko - Kazachstan, prehľad zápasu skupiny B na MS v hokeji 2024

Aktuálny prehľad zápasu Slovensko - Kazachstan, Skupina B na MS v hokeji 2024 v Česku. Zostavy a štatistiky hráčov a online prenos.

OSTRAVA. Keď sa Slovensko naposledy stretlo na MS v hokeji s Kazachstanom, bola z toho prekvapujúca prehra po samostatných nájazdoch.

Na strane súpera vtedy skórovali všetci štyria hráči. "Pri niektorých nájazdoch som šiel, ako sa vraví, na párky a utieral som si z úst kečup aj horčicu," spomína si na zápas z Rigy brankár Samuel Hlavaj.

Dostane šancu aj tentokrát? Tréneri si to nechávajú pre seba, no prezradili, že namiesto Marka Daňa nastúpi vo štvrtom útoku Martin Faško-Rudáš.

Ako teda vyzerá zostava?

Hoci ide len o druhý zápas na turnaji, je veľmi dôležitý. Prípadné zaváhanie by bolo ešte väčším škrtom cez rozpočet než v Rige. Kazachstan totiž na rozdiel od Slovenska už body má, keďže zdolal Francúzsko 3:1.

Priebeh stretnutia

0'
1. tretina
Začiatok - 1. tretina
12'
Kazachstan
podrazenie
Gól z hry
Asistencia: Šimon Nemec
Gól z hry
12'
Gól z hry
Asistencia: Patrik Koch
Gól z hry
13'
13'
Kazachstan
podrazenie
Gól z hry
Asistencia: Martin Faško-Rudáš
Gól z hry
18'
NaN'
1. tretina
Koniec - 1. tretina
20'
2. tretina
Začiatok - 2. tretina
24'
Gól z hry
Kazachstan
Asistencia: Samat Danijar
Gól z hry
29'
Kazachstan
držanie (trestné strieľanie)
Samostatný nájazd
29'
podrazenie
31'
hákovanie
33'
36'
Kazachstan
hrubosť
36'
Kazachstan
hrubosť
hrubosť
36'
hrubosť
36'
príliš veľa hráčov na ľade
39'
NaN'
2. tretina
Koniec - 2. tretina
40'
3. tretina
Začiatok - 3. tretina
Gól z hry
Asistencia: Libor Hudáček
Gól z hry
42'
Gól z hry
Gól z hry
46'
52'

Tabuľka: Skupina B

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body
Domov»MS v hokeji 2024»Program»Tabuľka: Skupina B»Slovensko - Kazachstan, prehľad zápasu skupiny B na MS v hokeji 2024