6 - 2
3:0, 1:1, 2:1
Kazachstan na MS v hokeji 2024
Kazachstan

Slovenskí hokejisti sa tešia po strelenom góle v zápase Slovensko - Kazachstan v skupine B na MS v hokeji 2024. (Autor: Palo Gašpar / Sportnet)
Sportnet|12. máj 2024 o 14:50

OSTRAVA. Slovenskí hokejisti sa v skupine B na MS v hokeji 2024 dočkali svojho prvého víťazstva, keď zdolali Kazachstan jasne 6:2.

Dvoma gólmi sa blysol Martin Pospíšil, presadili sa aj Martin Faško-Rudáš, Matúš Sukeľ, Lukáš Cingel a Libor Hudáček premenil trestné strieľanie.

Slovákom však nevyšla podľa predstáv druhá tretina, ktorá sa skončila nerozhodne 1:1. V závere sa neprezentovali ideálne ani pri inkasovanom góle na 2:6.

Kto zaujal, od koho ste čakali viac a kto najviac sklamal? Oznámkujte Slovákov za výkon proti Kazachstanu. Najvyššia známka je 10, najnižšia 1.

Libor Hudáček premieňa trestné strieľanie proti Kazachstanu na MS v  hokeji 2024.
Šimon Čop12.05.202414
HudáčekSamostatný nájazd mu brankár dobre prečítal, napriek tomu ho Libor Hudáček premenil.
Libor Hudáček strieľa gól počas trestného strieľania v zápase Slovensko - Kazachstan v skupine B na MS v hokeji 2024.
Miloslav Šebela12.05.202412
ExpertiExperti hodnotia zápas Slovensko - Kazachstan na MS v hokeji 2024, kľúčovým momentom bol premenený nájazd Libora Hudáčka.
Ondrej Rusnák.analýza
Ondrej Rusnák12.05.20245
RusnákDruhý duel hodnotí Ondrej Rusnák.
Andrej Šutov v zápase Slovensko - Kazachstan.
12.05.2024
ŠutovAndrej Šutov chytá na štvrtých MS.
12.05.2024
Slovenský hokejista Martin Pospíšil v zápase proti Kazachstanu na MS 2024 v Ostrave.
12.05.20241
GólySlovenskí reprezentanti hrajú svoj druhý zápas na MS v hokeji 2024. Pozrite si všetky góly a zaujímavé momenty.
12.05.20241
Martin Faško-Rudáš strieľa gól v zápase Slovensko - Kazachstan na MS v hokeji 2024.
12.05.2024
VideoVideo, zostrih a góly zo zápasu skupiny B Slovensko - Kazachstan na MS v hokeji 2024 dnes.
12.05.2024
12.05.20245
ZnámkovanieSlovensko vo svojom druhom zápase v skupine B na MS v hokeji 2024 zdolalo Kazachstan.
12.05.20245
Martin Pospíšil a Tomáš Tatar sa tešia po strelenom góle v zápase Slovensko - Kazachstan v skupine B na MS v hokeji 2024.
12.05.2024
TabuľkaPozrite si, ako vyzerá aktuálna tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2024. Na ktorom mieste je Slovensko po zápase proti Kazachstanu?
12.05.2024
12.05.2024
FOTOPozrite si fotogalériu zo zápasu Slovensko - Kazachstan v skupine B na MS v hokeji 2024.
12.05.2024
Momentka zo zápasu Kazachstan - Slovensko na MS v hokeji 2023.
12.05.2024
BilanciaPozrite si vzájomnú bilanciu Slovenska a Kazachstanu pred zápasom v skupine B na MS v hokeji 2024.
12.05.2024
Domov»MS v hokeji 2024»Pohodlná výhra, ale aj slabšia druhá tretina. Oznámkujte Slovákov za výkon proti Kazachstanu