Hokej

Hokej

Slovensko - Česko: ONLINE prenos z prípravného zápasu pred MS v hokeji 2024.online
dnes 11:00
Príprava na MS v hokeji 2024: Slovensko nezvládlo tretiu tretinu, s Českom prehralo aj v odveteSledovali ste s nami ONLINE prenos z prípravného zápasu pred MS v hokeji 2024: Slovensko vs. Česko.
dnes 11:00
Libor Hudáček sa teší s kapitánom Třinca Petrom Vránom.
Miroslav Kováčikdnes 10:152
Ľudia zaplnili námestie, no ostali smutní. Siedmy zápas? Budeme žrať ľad, znie z TřincaTřinec vyrovnal stav finálovej série s Pardubicami na 3:3 na zápasy.
Šichabutdin Gadžiev v drese Slovana Bratislava.
dnes 07:45
Slovenskí brankári zviedli rozhodujúci boj. Gadžiev postúpil proti Gajanovi po veľkej drámeRozhodujú piaty zápas došiel až do predĺženia.
dnes 07:45
Dalibor Dvorský počas draftu NHL 2023, v ktorom si ho vybral klub St. Louis Blues.
dnes 07:24
Je známy dátum draftovej lotérie. Najväčšiu šancu na jednotku má San JosePredpokladanou jednotkou draftu je Macklin Celebrini.
dnes 07:24
Marek Hrivík a Miloš Kelemen sa tešia po strelenom góle v zápase Slovensko - Lotyšsko na MS v hokeji 2023.
dnes 07:005
Ďalšie posily pre Slovensko? V zámorí sa uvoľnili dve mená, zahrali si aj v NHLV AHL bolo na programe päť zápasov, postúpili Calgary a Lehigh Valley.
dnes 07:005
Martin Fehérváry.
dnes 06:454
dnes 06:454
Michael Brandsegg-Nygard.
pi 22:42
Bude hviezdiť aj na MS? Nór strelil štyri góly, rozhodol o výhreV druhom zápase deklasovalo Švajčiarsko Lotyšov.
pi 22:42
Luka Radivojevič.
Samuel Tirpákpi 21:38
Denník skauta z MS U18: Radivojevič je inde ako zvyšok obrancovSkaut Samuel Tirpák prináša svoje postrehy priamo z dejiska MS do 18 rokov.
Radosť kanadských hokejistov do 18 rokov.
pi 21:09
pi 21:09
Hokejisti HK Nitra oslávili spolu s fanúšikmi svoj druhý titul v histórii najvyššej slovenskej súťaže.