USA

MS v hokeji 2024: Poľsko vzdorovalo favoritovi, USA však berú povinné body

Poľsko - USA: ONLINE prenos zo zápasu skupiny B na MS v hokeji 2024 v Česku.
Fotogaléria (13)
Poľsko - USA: ONLINE prenos zo zápasu skupiny B na MS v hokeji 2024 v Česku. (Autor: Sportnet)
Sportnet|17. máj 2024 o 17:20

Sledovali ste s nami online prenos zo zápasu skupiny B na MS v hokeji 2024: Poľsko - USA.

OSTRAVA. Poľsko a USA dnes hrali o 20.20 h ďalší zápas na MS v hokeji 2024. Sledovali ste s nami ONLINE prenos Poľsko - USA.

Zápas skupiny B sa hral v Ostravar Aréne v Ostrave.

Fotogaléria zo zápasu Poľsko - USA na MS v hokeji 2024 (skupina B)
Joj Šport
Kde sledovať v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Hokej ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Poľsko - USA na MS v hokeji 2024 (LIVE)

Majstrovstvá sveta Skupina B 2023/2024
17.05.2024 o 20:20
Poľsko
1:4
(0:0, 0:2, 1:2)
60' minúta
Ukončený
USA
Prehľad
Góly a asistencie: 47. Pasiut (Wronka, Kolusz) – 31. Kesselring (Tkachuk, Vlasic), 40. Tkachuk (Pinto), 42. Caufield (Tkachuk), 50. Caufield (Tkachuk, Pinto). Rozhodca: Brander (FIN), Holm (SWE) – Durmis (SVK), Ondráček (CZE).
Američania vyhrávajú dnešný zápas 4:1: Sledovali sme naozaj veľmi dobrý zápas ku ktorému prispeli aj Poliaci. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer.
Koniec zápasu.
59:15
Poliaci hrajú dnes naozaj veľmi dobre a stále sú aktívni. Walega sa prekľučkoval do útočnej tretiny, ale tam ho telom odstavil Kunin.
58:02
Začali posledné dve minúty tretej tretiny a aj celého zápasu.
57:13
Zápas je rozhodnutý a v podstate sa už len dohráva.
56:53
Boldy zakombinoval s Nelsonom! Výborne však opäť zakročil Murray betónom.
56:04
Kunin sa výborne natlačil pred Murrayho. Jeho zakončenie však letelo mimo bránu.
55:06
Eyssimont zvádzal parádny súboj pri mantineli.s Wanackim. Napokon bol úspešný poľský obranca.
54:27
Následuje reklamný brej,.
52:48
Boldy sa uvoľnil na ľavom kruhu a zakončil. Jeho pokus opäť Murray vyráža.
52:16
Sledujeme teraz viacero nepresností v rozohrávke Američanov.
51:02
Leonard si výborne puk naviedol a zakončil. Murray predviedol efektný zákrok lapačkou.
50:04
Následuje reklamný brejk.
49:15
goalUSA dalo gól! Američania vyhrali buly v útočnom pásme. Okamžite zakončil Brady Tkachuk. Murray jeho pokus vyrazil, ale k dorážke sa dostal úplne voľný COLE CAUFIELD a ten už nemal problém dostať puk do brány. Asistencie Brady Tkachuk, Shane Pinto.
49:10
Američania dostali Poliakov pod veľký tlak. Wanacki puk vyhodil na zakázané uvoľnenie.
48:43
Aktuálny pomer streleckých pokusov 19:42.
47:33
Poliaci rázom ožili a sú opäť veľmi nebezpeční.
46:22
goalPoľsko dalo gól! Poliaci znižujú stav zápasu! Američania prepadli v stredom pásme. K puku sa dostal Wronka, ktorý ho doviezol do útočného pásma. Prenechal ho GRZEGORZOVI PASIUTOVI, ktorý krásnou strelou prekonal Augustineho v bráne USA. Asistencie Patryk Wronk, Marcin Kolusz.
46:02
Werenski pálil od modrej čiary. Jeho pokus bol zrazený na ochrannú sieť. Následuje reklamný brejk.
45:13
Američania už hrajú v pohode a kontrolujú dianie na ľadovej ploche.
44:21
Tkachuk našiel Caufielda na osi klziska. Americký útočník vypálil z prvej, ale Murray výborne zakročil betónom.
43:36
Poliaci sa dostali do prečíslenia, ktoré zakončil Dziubiński. Jeho pokus Augustine schoval vo výstroji.
42:17
Wronka zakončil, ale jeho pokus bol zablokovaný.
41:11
goalUSA dalo gól! Američania pridávajú tretí gól v zápase. Murray zaváhal za bránou s rozohrávkou. K puku sa dostal Brady Tkachuk, ktorý našiel prihrávkou pred bránou COLEA CAUFIELDA a ten presnou strelou dáva gól. Asistencie Brady Tkachuk.
40:51
Američani si nerozumeli. Píska sa ich ofsajd.
40:01
Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine sme videli dva góly. Obidva strelili Američania a dostávajú sa tak do hernej pohody. Uvidíme čo nám ponúkne tretia tretina.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:17
goalUSA dalo gól! Američania pridávajú druhý gól v zápase! Shane Pinto poslal strieľanú prihrávku na bránu, kde išiel dôrazne BRADY TKACHUK. Americký kapitán vletel aj s pukom do brány a hlavný rozhodca ho uznáva. Asistencie Shane Pinto.
39:17
importantBrady Tkachuk dostal puk do brány. Rozhodcovia si to idú všetko skontrolovať na videu!
39:03
Prebieha posledná minúta druhej tretiny.
38:29
Američania sú v plnom počte.
37:23
Američania puk vyhodili z tretiny a mohli aj zaútočiť. Kunin však o puk prišiel.
36:29
Vylúčenie v tíme USA:
Kevin Hayes – 2 min., podrazenie.
36:13
Američania mali veľký tlak! Následne Američania prepadli a Poliaci mohli ísť do rýchleho brejku. Nedokázal si však Walega puk spracovať.
35:17
Bryk hľadal pred bránou voľného Walegu. Finálnu prihrávku však pokazil.
34:57
importantObrovská šanca USA! Nelson dostal prihrávku na pravú stranu. Mal pred sebou prázdnu bránu, ale Murray vytiahol neskutočný zákrok lapačkou!
34:21
Dziubiński spravil chybu v obrannom pásme. K puku sa dostal Caufield, ktorý nedokázal prudkou strelou prepáliť Murrayho.
33:37
Píska sa icing Poľska.
33:01
Poliaci sa dostali do prečíslenia. Wronka však dostal ťažkú prihrávku, ktorú si nedokázal spracovať.
32:07
Hneď po buly pálil Walega. Augustine bol opäť pozorný a puk chytil lapačkou.
31:29
Poliaci sú aktívni. Fraszko pálil nepríjemne. Jeho pokus tesne minul bránu USA.
31:08
30:11
goalUSA dalo gól! Poliaci prepadli v útočnom pásme. Američania sa dostali do prečíslenia 3 na 1. Tkachuk našiel prihrávkou MICHAELA KESSELRINGA, ktorý bombou doslova prepálil Murrayho v poľskej bráne. Asistencie Brady Tkachuk, Alex, Vlasic.
29:11
Boldy pálil. Murray strelu chytil lapačkou a prerušil hru.
28:55
importantJohhny Gaudreau sa dostal do samostatného úniku! Ani on však nedokázal prekonať Mmurrayho!
28:23
Američania stupňujú svoj tlak. Poliaci však naďalej odolávajú.
27:56
Boldy pálil! V čistej šanci nedokázal prepáliť Murrayho.
27:08
Poliaci prepadli v útočnom pásme. Rýchly brejk predviedli Američania. Hayes sa dostal za bránu. Obkorčuloval ju a takmer dokázal puk zasunúť do brány. Napokon to však Murray zvládol a puk korčuľovou vyrazil.
26:42
Američania si nerozumeli v rozohrávke. Píska sa icing.
26:03
25:33
Eysimmont dobre pálil z pravého kruhu. Murray jeho pokus vyrazil betónom.
25:10
Cole Caufield si puk vzal za bránou a veľmi pekne si to potiahol až pred Murrayho. Jeho zakončenie však letelo nad bránu Poľska.
24:07
Z ľavého kruhu pálil Wronka. Augustine puk chytil a prerušil hru.
23:55
Opäť zakončoval Werenski. Murray puk vyrazil. K dorážke sa dostával Pinto, ale napokon ho poľský brankár zakryl a prerušil hru.
23:15
Werenski nahodil puk na bránu od modrej čiary. Jeho pokus tesne minul bránu.
22:54
Poliaci sú pod veľkým tlakom. Maciaš puk vyhadzuje na zakázané uvoľnenie.
22:04
Tlak USA pokračuje. Brady Tkachuk vo veľkej šanci nedokázal skórovať. Murray opäť výborne zasiahol.
21:22
Američania zavreli svojho súpera v pásme. Výborne sa presadil Luke Hughes, ktorý pálil z tesnej blízkosti. Výborne zakročil Murray.
20:36
Nelson dostal prihrávku do jazdy. Dostal sa medzi dvoch obrancov, ale zakončil z veľkého uhla.
20:01
Začala sa druhá tretina.
V prvej tretine sme síce gól nevideli, ale sledujeme parádny hokej. Poliaci prekvapili a boli Američanom vyrovnaným súperom. Uvidíme čo nám ponúknu v druhej tretine.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:43
Seth Jones zakončoval akciu USA. Murray sa v bráne roztiahol a nedovolil im skórovať.
19:14
19:02
Prebieha posledná minúta prvej tretiny.
18:42
Luke Kunin sa dostal v oslabení do zakončenia. Murray teraz podržal dobrým zákrokom svoje mužstvo.
18:04
Poliaci nehrajú túto presilovku dobre. Američania sa bránia bez väčších problémov.
17:14
Zach Werenski – 2 min., podrazenie.
17:03
Brady Tkachuk sa zrazil s brankárom Murrayom. Vylučovať sa však nebude.
16:33
Pasiut pálil a puk sa zvláštne odrazil. Augustine mal čo robiť, aby ho skrotil.
15:35
Aktuálny pomer striel na bránu 9:10.
14:32
Walega dostal prihrávku pred bránu a sám proti Augustinemu neuspel. Americký brankár drží svoje mužstvo.
13:16
Urbanowicz pálil z ľavej strany a opäť Augustine výborne zasiahol betónom.
12:32
Jones výborne pálil. Perfektný zákrok predviedol Murray. Následne zakončil aj Zegras, ale ani jeho pokus nebol úspešný.
11:02
10:24
Bryk veľmi dobre pálil. Augustine výborne zasiahol.
09:02
Shane Pinto – 2 min., hrubosť.
09:02
importantWalega sa výborne natlačil pred Augistineho a doslova chcel dotlačiť puk do brány. Americký brankár bol však istý a puk do brány nepustil.
08:04
Fraszko opäť pálil, ale tento krát netrafil bránu. Poliaci predviedli veľmi sympatický úvod presilovky.
07:42
Fraszko veľmi dobre vypálil z pravej strany. Augustine vyrazil jeho pokus ramenom.
07:05
Brady Tkachuk – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.
05:38
Poľsko je v plnom počte.
05:22
Američania zavreli súpera v pásme. Nelson výborne zakončil. Následne pálil aj Jones, ale ani jeden pokus nebol úspešný.
04:33
Krezolek vzal puk Boldymu a vyhodil ho cez všetky čiary.
03:58
Vylúčenie v tíme Poľsko:
Mateusz Bryk – 2 min., držanie.
03:44
Poliaci začali dnešný zápas veľmi sympaticky a aktívne.
02:48
Poliaci dali gól po krásnej akcii. Wronka to spravil výborne. Vykúpal Jonesa a do strelou do vinklu prekonal Augustineho. Američania si však vzali challenge a uspeli. Jeden z poľských hráčov bol v ofsajde.
02:32
Werenski zakončoval od modrej čiary. Murray si puk našiel a chytil ho lapačkou.
01:55
Poliaci zahrozili. Z ľavého kruhu pálil Pasiut. Augustine vyrazil betónom.
01:12
Michalski sa dostal do pásma. Chystal si to na strelu, ale dobre ho zablokoval telom Jones.