Sturla Holm Laegreid

Johannes Thingnes Bö.
08.03.2024
Nóri ovládli aj piate preteky štafiet, nezastavili ich ani tri trestné okruhyNórski biatlonisti nemali vo Svetovom pohári konkirenciu.
08.03.2024
Sturla Holm Laegreid.
02.03.2024
Náskok Johannesa Thingnesa Böa na brata sa znížil, hromadné preteky ovládol LaegreidLíder celkového poradia skončil až za TOP 10.
02.03.2024
ONLINE: Hromadné preteky mužov na 15 km, Svetový pohár v biatlone 2023/2024 v Holmenkollene.online
02.03.2024
Svetový pohár v biatlone: Preteky s hromadným štartom vyhral Sturla Holm LaegreiSledovali ste s nami online prenos z pretekov hromadného štartu mužov na 15 km v rámci Svetového pohára 2023/24 v nórskom Holmenkollene.
02.03.2024
01.03.2024
Nóri preniesli dominanciu z MS aj do domáceho Osla. Ovládli individuálne pretekyJohannes Thingnes Bö skončil až na piatok mieste s dvomi chybami.
01.03.2024
10.02.20241
Zlato neobháji. Böovi vyfúkol prvé miesto tímový kolega, Slováci vyhoreli na strelniciDokopy urobili slovenskí biatlonisti desať chýb.
10.02.20241
17.12.2023
Nóri ovládli preteky s hromadným štartom, Bö triumfoval napriek dvom chybámSlovensko nemalo v pretekoch zastúpenie.
17.12.2023
17.12.2023
Známy nórsky biatlonista v hoteli vystrelil z pušky, incident vyšetrujúOspravedlňujem sa biatlonovej rodine, tímovým kolegom aj majiteľovi hotela za to, čo sa stalo, uviedol.
17.12.2023
Tomáš Sklenárik.
15.12.2023
Slovákom sa v šprinte opäť nedarilo na strelnici, v Lenzerheide triumfoval DollNemeckí biatlonisti obsadili štyri priečky v elitnej desiatke.
15.12.2023
Tarjei Bö.
08.12.20231
Prvé nórske víťazstvo v biatlone? Až vo štvrtých pretekoch v sezóne. Slovákom sa nedariloV šprinte triumfoval Tarjei Bö.
08.12.20231
08.03.2023
Bö štvrtýkrát ovládol Svetový pohár, jeho rival stratil aj teoretickú šancuŠtvrtým triumfom sa v historickej tabuľke vyrovnal Poiréemu a Ullrichovi.