Richard Nagy

Slovenská miešaná štafeta na MS v plávaní 2024 v Dauhá - zľava Matej Duša, Teresa Ivan, Lillian Slušná a Tibor Tišťan.
Miloslav Šebela20.02.20244
Najväčšie prekvapenie pripravili Slováci na MS v štafete. Na ME by mohli bojovať o medailuMladí slovenskí plavci sú silní šprintéri.
Richard Nagy.
18.02.2024
Nagy na dlhej polohovke skončil v rozplavbách, na postup mu chýbalo päť sekúndObsadil konečnú 13. priečku.
18.02.2024
14.02.2024
Nezadarilo sa ani jednému. Dušovi na postup chýbalo 19 stotín sekundyTrojica Slovákov skončila na MS v plaveckých športoch pred bránami semifinále.
14.02.2024
10.12.2023
Wiffen vytvoril svetový rekord, vo finále ME bola aj dvojica SlovákovNagy postúpil do boja o medaily piatym najrýchlejším časom.
10.12.2023
10.12.2023
V rozplavbe finišoval druhý. Richard Nagy postúpil do finále polohových pretekovV rozplavbách dosiahol piaty najlepší čas
10.12.2023
07.12.2023
Nagy stroskotal v semifinále, Podmaníková a Trníková postúpili do fináleNagy zaostal za víťazom o vyše šesť sekúnd.
07.12.2023
Tibor Tišťan.
Miloslav Šebela16.07.2023
Prekvapením v slovenskom tíme na MS môže byť šprintér z RužomberkaV bazénovom plávaní sa na MS predstaví 7 Slovákov.
Zľava prezident Slovenskej plaveckej federácie Ivan Šulek a tréner plaveckej reprezentácie SR Roman Havrlant.
11.07.2023
Slováci chcú nadviazať na úspešné ME juniorov. Nagy: Finále za odmenuNa svetový šampionát mieri sedem bazénových plavcov.