Martin Kližan

Martin Kližan.
22
Šokujúci comeback. Martin Kližan hlási návrat na dvorce. Kráľ je späť, uviedolChcel šéfovať tenisu aj Petržalke, no neuspel.
22
Lorenzo Musetti.
6
Alcaraz neprekoná Kližanov rekord, prehral vo finále v HamburguCarlos Alcaraz bude najmladším členom top 5 od čias Rafaela Nadala.
6
Camp Nou.
V Barcelone sa píše história. Názov štadióna bude mať tri slová (KVÍZ)Otestujte si svoje vedomosti.
Nový prezident STZ Miloslav Mečíř.
17
Mečíř: Pri Kližanovi som mal niekedy pochybnosti, či mu ide o tenisTenisovému zväzu bude šéfovať jeho najúspešnejší hráč v histórii.
17
Miloslav Mečíř starší.
23
Kližan prehral súboj s Mečířom. Slovenský tenis má nového prezidentaKrošlák nedostal vo voľbách prezidenta STZ ani jeden hlas.
23
Roky spolupracovali. Miloslav Mečíř ako kapitán tímu v Davis Cupe a Martin Kližan ako slovenský reprezentant. Teraz súperia v boji o post prezidenta STZ.
, 3
Bude to ako Mečiar proti Gašparovičovi. Môže Kližan zdolať Mečířa? Kto sa stane novým prezidentom Slovenského tenisového zväzu?
, 3
Martin Kližan a šéf Bratislavského tenisového zväzu Peter Miklušičák.rozhovor
8
Keby sa Kližan neozval, nič by sa v slovenskom tenise nemenilo, vraví bratislavský šéfPeter Miklušičák podporuje Martina Kližana vo voľbe prezidenta STZ.
8
Kližan hráčov porážal aj urážal. Bývalý tenista chce byť šéf zväzu
32
Kližan hráčov porážal aj urážal. Bývalý tenista chce byť šéf zväzuMartin Kližan kandiduje na post prezidenta Slovenského tenisového zväzu.
32
Martin Kližan.
3
Bude súperom Mečířa či Macka. Na prezidenta STZ kandiduje aj KližanVoľby šéfa slovenského tenisu sa uskutočnia 9. apríla.
3
Martin Kližan.
1
Prvý muž slovenského tenisu reaguje na urážlivé vyjadrenia Martina KližanaTibor Macko reaguje na bývalého slovenského tenistu.
1
Zobraziť viac