Greg van Avermaet

Belgičan Greg van Avermaet zdolal Petra Sagana v špurte 13. etapy Tour de France 2015.
03.05.20231
So Saganom zviedol veľké súboje. Po sezóne Belgičan ukončí kariéruV roku 2016 sa stal olympijským víťazom.
03.05.20231
Greg Van Avermaet v drese tímu CCC.
16.10.20201
Belgičan vynechá prestížnu klasiku: Srdce veľmi chce, no rozum hovorí niečo inéPreteky Okolo Flámska ešte nikdy nevyhral.
16.10.20201
Greg Van Avermaet.
05.10.20201
Van Avermaet nepríjemne spadol, sezóna sa preňho zrejme skončilaNarazil do neoznačeného dopravného značenia.
05.10.20201
Soren Kragh Andersen vyhral 19. etapu na Tour de France 2020.
18.09.202069
Sagan skončil opäť za Bennettom, Andersen vyhral na Tour už druhú etapuSagan nezvládol záver etapy.
Alexej Lucenko vyhráva 6. etapu na Tour de France 2020.
03.09.202055
Sagan skončil na prémii až za Bennettom a zelený dres sa mu vzdialil, etapu vyhral LucenkoV žltom drese ostal Yates.
Julian Alaphilippe (vpravo) vyhral 2. etapu na Tour de France 2020. Druhý skončil Marc Hirschi.
30.08.202041
Prvú horskú etapu na Tour vyhral Alaphilippe. Sagan zbieral body v únikuSagan si polepšil v boji o zelený dres.
Peter Sagan.
Miloslav Šebela26.08.202046
Najväčší kandidát na zelený dres Sagana nepotrápiPrehľad v bodovacej súťaži pred štartom Tour.
Greg Van Avermaet (druhý zľava) a Peter Sagan (druhý sprava) na ilustračnej fotografii.
10.08.2020
Veľké cyklistické osobnosti Van Avermaet a Bardet budú jazdiť za nové tímyFrancúz opúšťa AG2R po deviatich rokoch.
10.08.2020
Peter Sagan pred štartom pretekov Miláno - Turín.
Miloslav Šebela07.08.20209
Sagan s úsmevom pred štartom: Sú to moje šťastné pretekyCyklistov čaká prvá z monumentálnych klasík Miláno - San Remo.
15.07.20201
Prestúpil k nim Froome. Izraelský tím chce získať aj olympijského víťazaPovažujú ho za jedného z najlepších klasikárov.