Športová tragédia pre Skalicu, o účasť v play off prišla v poslednom kole

Radosť hráčov HK'95 Považská Bystrica.
Radosť hráčov HK'95 Považská Bystrica. (Autor: facebook/HK'95 Považská Bystrica)
Sportnet|5. mar 2021 o 20:20

Pozrite si dvojice play off.

BRATISLAVA. V poslednom kole Slovenskej hokejovej ligy bojovali na diaľku o umiestnenie v najlepšej osmičke druhej najvyššej súťaže Skalica a Považská Bystrica.

Pred piatkom ôsma Skalica bojovala o účasť v play off na domácom ľade proti lídrovi zo Žiliny, favorit sa ale nenechal obrať o body. Hostia rozhodli o výhre 4:3 sedem minút pred koncom.

Považská Bystrica využila možnosť dostať sa do play off a na ľade v Topoľčanoch vyhrali 4:3. Víťazný gól strelil v 58. minúte Minárik.

Základnú časť suverénne zakončil Martin, ktorý zdolal siedme Humenné 8:3.

Sezóna sa končí okrem Skalice aj pre Trnavu. Posledný tím ligy prehral doma v poslednom kole so Spišskou Novou Vsou 0:3.

• Dubnica - Levice 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)

Góly: 7. Luhový (Chatrnúch, Nemček), 17. Mir. Kristín (Ďuriš, Jarábek), 49. Ondruš (Nemček, Urban) - 6. Washkurak (Bertuzzi), 46. Saliji (Uhnák, Socha)

• Martin - Humenné 8:3 (3:2, 4:1, 1:0)

Góly: 8. Murček (Poliaček, Šepelev), 11. Barto (Burzík), 17. Dírer (Barto), 28. Barto, 28. Barto (Burzík, Dírer), 34. Dírer (Toma, Ligas), 37. Burzík (Barto), 43. Fafrák (Poliaček) - 12. Horvát (Borov), 14. Vaško (Markuš), 29. Kondratev

• Skalica - Žilina 3:4 (1:1, 2:2, 0:1)

Góly: 20. Nemec (Štumpf, Balán), 37. Klučiar (Balán, Horváth), 37. Nemec - 11. Cíger (Drtina, Markovič), 28. Koyš (Markovič, Jurčík), 36. Koyš (Cíger, Markovič), 53. Jurčík (Markovič, Koyš)

• Topoľčany - Považská Bystrica 3:4 (2:0, 0:2, 1:2)

Góly: 8. Bečka (Gaťár, Škápik), 10. Lušňák (Pätoprstý, Korím), 59. Korím (Kalináč, Varga) - 30. Jakúbek (Jakubec, Leško), 33. Rufati (Jakubec), 45. Nahálka, 58. Minárik (Jakúbek, Šefčík)

• Trnava - Spišská Nová Ves 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

Góly: 9. Giľák (Češík), 22. Lahtinen (Rapáč, Romaňák), 32. Češík (Moučka, Hvila)

Konečná tabuľka SHL

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Športová tragédia pre Skalicu, o účasť v play off prišla v poslednom kole