Nedeľa, 5. decembra, 2021Meniny má Oto

Seguin urazil obyvateľov Dallasu, konto mu vraj napadli hackeri

Tyler Seguin (Autor: TASR/AP)
SITA|8. júl 2013 o 17:13

Seguin má v Dallase zmluvu na ďalších šesť sezón.

DALLAS. Hokejový útočník Tyler Seguin sa u nového zamestnávateľa Dallas Stars neuviedol práve najlepšie. Za komentáre na svojom profile na Twitteri sa musel ospravedlňovať.

"V Texase sú len voly a teploši. A ja nie som krava," svietilo v sobotu na twitterovom účte Seguina @tylerseguin92.

Neskôr sa hokejista, ktorého vymenili pred týždňom z Bostonu do Dallasu v rámci trejdu siedmich hráčov a výberov v drafte, za tieto komentáre ospravedlňoval a tvrdil, že sa stal obeťou hackera.

"Hackerov na Twitteri treba zastaviť. Ospravedlňujem sa," uviedol Seguin, ktorý sa rozhodol odmlčať z Twitteru. Na istý čas vzhľadom na údajné útoky hackerov svoje konto uzavrel.

S komentármi na Twitteri mal útočník problémy už aj v minulosti. "Klub Dallas Stars v žiadnom prípade netoleruje a ani nesúhlasí s odkazom, ktorý sa objavil na twitterovskom účte Tylera Seguina. Celú záležitosť sme riešili priamo s Tylerom a budeme sa snažiť vzdelávať našich hráčov o dôležitosti správania sa na sociálnych sieťach," uviedlo v stanovisku vedenie Dallasu Stars.

Boston získal za Seguina v rámci veľkej výmeny aj hviezdneho útočníka Louia Erikssona, Joea Morrowa, Reillyho Smitha a Matta Frasera, opačným smerom putovali aj Rich Peverley a Ryan Button. Seguin má v Dallase zmluvu na ďalších šesť sezón.

Informácie zverejnil web TSN.ca.

Súvisiace články