Dúbravka dostal dva góly, Newcastle remizoval s Bournemouthom

Leicester doma porazil Tottenham.
Leicester doma porazil Tottenham. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|24. feb 2018 o 15:52

Pozrite si súhrn sobotňajších výsledkov Premier League 2017/2018.

LONDÝN. Slovenský reprezentačný brankár Martin Dúbravka odchytal celé stretnutie pri remíze svojho Newcastlu na pôde Bournemouthu 2:2 v sobotňajšom zápase 28. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League.

Hostia si v prvom polčase vybudovali dvojgólový náskok zásahmi Dwighta Gayla. Domáci však dokázali v záverečnej fáze vyrovnať zásluhou Adama Smitha a Dana Goslinga.

Futbalisti FC Liverpool zvíťazili na domácej pôde nad West Ham United 4:1.

Futbalisti Liverpoolu sa ujali vedenia v 29. minúte, keď sa hlavou po rohu presadil Emre Can. V 51. minúte sa presadil zblízka Mohamed Salah, o šesť neskôr využil zaváhanie brankára Roberto Firmino a upravil na 3:0.

West Hamu sa o chvíľu na to podarilo vyrovnať úspešným protiútokom Michaila Antonia. Posledné slovo však mali opäť domáci. V 77. minúte upravil na konečných 4:1 Sadio Mane.

Liverpool sa tak posunul na druhú priečku tabuľky o bod pred druhý Manchester United, ten však má k dobru ešte nedeľňajšie derby s Chelsea Londýn.

Štvrtý zápas bez prehry (2 výhry, 2 remízy) zaznamenali hráči Brightonu, ktorí doma zdolali Swansea 4:1.

Dva góly strelil Glenn Murray, po jednom pridali Anthony Knockaert a Jürgen Locadia, Lewis Dunk si strelil vlastný gól. Hráči Leicestru City remizovali so Stoke City 1:1.

Góly:
18. a 69. Murray (prvý z 11m), 73. Knockaert, 90. Locadia - 86. Dunk (vl.)

80. Deeney

Domov»Futbal»Anglicko»Dúbravka dostal dva góly, Newcastle remizoval s Bournemouthom