Pre Valenciu je dôležitejšia ekonomická stabilita ako triumfy

SITA|31. dec 2008 o 15:29

Prezidenta futbalovej Valencie Vicenta Soriana v tejto sezóne nezaujímajú klubové triumfy, ale ekonomická situácia v klube.

VALENCIA. Prezidenta futbalovej Valencie Vicenta Soriana v tejto sezóne nezaujímajú klubové triumfy, preňho je dôležité, aby klub prežil súčasnú svetovú ekonomickú krízu. Soriano chce zabezpečiť pre FC Valencia ekonomickú stabilitu, aby sa dopady globálnej krízy v klube neprejavili.

Tréner Unai Emery pritom motivuje tím k čoraz lepším výsledkom a pozíciám v popredí španielskej ligy. "Ekonomická stabilita je pre klub v tejto chvíli najdôležitejšia. Športové výsledky nie sú teraz našou prioritou. Denne pracujeme na tom, aby sme boli úspešní a klub zabezpečili. Všetko je na dobrej ceste. Dúfam, že rok 2009 bude pre nás ešte úspešnejší ako ten končiaci," uviedol Soriano.

Nachádzate sa tu:
Domov»Futbal»Španielsko»Pre Valenciu je dôležitejšia ekonomická stabilita ako triumfy