BRATISLAVA. Hokejisti Arizony podľahli hráčom Vegas 1:5 v jedinom nedeľňajšom stretnutí zámorskej NHL.
Hostia po prvej tretine viedli gólom Paula Stastneho, na zásah Reillyho Smitha v 37. min odpovedal bleskovo domáci Alex Galchenyuk.
20:07
- toľko minút odohral slovenský útočník Richard Pánik v drese Arizony Coyotes. Bol druhým najvyťaženejším útočníkom v celom zápase.
V tretej časti skórovali už len hráči Golden Knights, do streleckej listiny sa zapísali Cody Eakin, Brandon Pirri a Ryan Carpenter.
Za domácich odohral 20:07 min slovenský útočník Richard Pánik, do štatistík si však pripísal iba 2 hity.
Po spoluhráčovi Derekovi Stepanovi bol druhým najvyťaženejším útočníkom v celom zápase.
"Hrali sme tvrdo a rýchlo. Dobre sme napádali, neurobili sme veľa chýb a brankár Fleury nás podržal," zhodnotil krátko útočník víťazného kolektívu Jonathan Marchessault.
Coyotes sú v tabuľke Pacifickej divízie na predposlednom 7. mieste, finalistovi play off z minulej sezóny patrí v rovnakej časti súťaže druhá priečka - Golden Knights majú rovnaký počet bodov ako Calgary na vedúcej pozícii.
















